T.Ė.T.Ė. skelbia atlikėjus: elektroniniai eksperimentai, ekspresyvios moterys ir legendiniai pankai

Vasario 29-ąją į Menų fabriką „Loftas“ grįžtantys apdovanojimai T.Ė.T.Ė. po pertraukos vėl apdovanos labiausiai nusipelniusius Lietuvos alternatyvos atstovus. Vakaro metu pasirodys ir daug gerai pažįstamų atlikėjų: „Migloko“, „Vilniaus Energija“, „Studio Maruko“, „Toro Bravo“ bei daug kitų – iš viso net 13 pasirodymų.

T.Ė.T.Ė muzikinė dalis – išties marga, kaip ir patys apdovanojimai. Vis dėlto alternatyva apima daug skirtingų žanrų, tad ir vakaro metu pasirodysiantys muzikantai – labai skirtingi.

Vienas laukiamiausių vakaro pasirodymų – daugiau kaip du dešimtmečius gyvuojanti Oi! Punk atstovų grupė „Toro Bravo“. Itin spalvinga istorija, gandais ir net legendomis apipinta grupė nepasižymi nuolankumu ir politiniu korektiškumu. Tai atlikėjai, kurių pasirodymai ramiai nepraeina, todėl organizatoriai lankytojus siūlo nusiteikti kaip reikiant pajudėti.

Ne ką mažiau istorinio svorio su savimi atsineš ir Marijus Bernotas („Sportas“, „Už tėvą“), pasirodysiantis su projektu „Studio Maruko“. Išprotėjusios alternatyvios ir avant-pop muzikos studija save pristatančio atlikėjo repertuare – nuo avangardo iki vestuvinės muzikos parodijos, nuo psichodelinio folk iki reivo.

Vasario 29-ąją ant scenos pasirodys ir populiarumo nestokojanti migloko. Eksperimentuoti ir improvizuoti nebijanti atlikėja jungia daugelį stilių, pradedant džiazu bei R&B ir baigiant elektronika bei roku, todėl jos pasirodymai niekada nebūna vienodi.

Taip pat apdovanojimų ceremonijoje – daug jaunų, bet pripažinimą jau spėjusių užsitarnauti grupių. Viena tokių – progresyvaus roko atstovai „Timid Kooky“, jau spėję atkreipti ne tik lietuvių, bet ir užsienio muzikos industrijos profesionalų dėmesį.

Vakaro metu skambės ne tik energinga ir tranki muzika. Ramesnes nuotaikas scenoje sukurs šių metų „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavusių sesių dvynių Teresės ir Mildos Andrijauskaičių įkurta grupė „Baltos Varnos“, už nuoširdžią ir jausmingą kūrybą jau spėjusi susilaukti nemažo gerbėjų dėmesio.

Taip pat publikos lauks ir gerai pažįstami „Vilniaus energija“, „Arklio galia“, „Mountainside“, „Adas Live“, „Jauti“, „Planeta Polar“ ir „Sheep Got Waxed“ pasirodymai, tad vakaras laukia tikrai energingas, o mėgstamos muzikos galės atrasti labai įvairų skonį turintys lankytojai.

Daugiau naujienų ir staigmenų organizatoriai žada paskelbti netrukus. Jau greitai paaiškės ir T.Ė.T.Ė 2020 nominantai bei komisijos nariai. Apdovanojimų ceremonija vyks vasario 29 d., Vilniuje, Menų fabrike „Loftas“. Bilietus platina „Paysera“.


Žymos:

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą