Tricky su grupe Vilniuje pavasarį pristatys du naujausius albumus

Tricky su grupe Vilniuje pavasarį pristatys du naujausius albumus


Kitų metų kovo 5 dieną, šeštadienį, Menų Fabrike „Loftas” su grupe koncertuos trip-hop muzikos brangakmenis Tricky. Muzikinę karjerą pradėjęs kultinėje grupėje „Massive Attack”, britų atlikėjas Vilniuje pristatys net du naujausius savo kūrinius – albumą „Fall to Pieces” ir projektą pavadinimu „Lonely Guest”.


Įspūdinga solo karjera

Buvęs novatoriško Bristolio kolektyvo „Massive Attack“ narys, Tricky devinto dešimtmečio viduryje ryžosi pradėti solinę karjerą, išleisdamas kritikų pripažintą debiutinį darbą „Maxinquaye”. Jį dedikavo savo motinai, kurios neteko dar ankstyvoje vaikystėje. Per visus metus menininkas plėtė savo skambesį, pasitelkdamas amerikietiško hiphopo, postpanko, neaplenkdamas ir šokių muzikos įtakos.Per beveik trisdešimt metų trunkančią solinę karjerą menininkas darbavosi su tokiais atlikėjais kaip „Red Hot Chili Pepers“, Damon Albarn, Björk, P. J. Harvey, Yoko Ono, Grace Jones ir daugeliu kitų. Be to, aktoriaus vaidmenyje, jo veidą galima išvysti tokiuose kino filmuose kaip „Penktasis elementas” ar „Dvasia šarvuose”, bei 2014 metais, apie jį sukurtame, trumpo metro dokumentiniame filme, pavadinimu „Tricky: I Am Adrian Thaws”.


Spalvingas naujas projektas

„Lonely Guest“ – naujausias Tricky projektas ir to paties pavadinimo albumas, kuris pasirodys jau spalio 22 dieną. Albumo įrašuose dalyvavo tokios muzikinės ikonos kaip neperseniausiai Anapilin iškeliavęs Lee „Scratch“ Perry, taip pat „Idles” lyderis Joe Talboto, „Maxïmo Park” vokalistas Paul Smith bei Marta, Oh Land, Breanna Barbara ir kiti.Naujausią Tricky įrašą kritikai įvardina kaip menininko savitą dvasinį atokvėpį, kuris, tuo pačiu, išlaiko aukščiausius kokybės standartus. „Lonely guest” diske muzikos gerbėjai galės užčiuopti paraleles su revoliucingu Tricky įrašu „Maxinquaye“, kuriame pankrokas, hip-hopas, regis ir soul muzikos garsai inovatyviai derėjo kartu.

Koncertas Vilniuje su grupe


Koncerte Vilniuje, Menų Fabrike „Loftas”, Tricky pasirodys net su 4 asmenų lydinčia grupe. Prie mikrofono atlikėjui talkins, jo daugkartinė scenos partnerė ir „Fall to Pieces” bei „Lonely Guest” įrašuose dalyvavusi, vokalistė Marta. Taipogi elektrine bei akustine gitara grosianti Mariin, kuri yra kilusi iš kaimyninės Estijos. Bei ritmą palaikys gyvi mušamieji, o tamsią atmosferą sustiprins violančelės styginiai garsai.

Išskirtinis Tricky koncertas su grupe, kuriame atlikėjas pristatys kritikų palankiai vertinamą naujausią projektą „Lonely Guest” bei solo albumą „Fall to Pieces” – kitų metų kovo 5 dieną, šeštadienį, Menų Fabrike „Loftas”.


Parašykite komentarą