Garsų gelmės gyvai: VINYL PRE-ORDER


Notice: Undefined variable: the_query in /home/u452624141/domains/kult.lt/public_html/wp-content/themes/kult-garsugelmes/single-renginys.php on line 23

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u452624141/domains/kult.lt/public_html/wp-content/themes/kult-garsugelmes/single-renginys.php on line 23

Trys atlikėjai. Trys pasirodymai. Trys vinilai. Garsų gelmės. 2021 kovo 12 dieną, penktadienį, 20:00. Gyvai YouTube.

SIELA 30. Prakeikimas / Vėjas nešantis naktį

1990 metais Utenoje Aurelijaus Sirgedo įkurta grupė Siela yra viena pirmųjų padėjusi pastatyti pamatus lietuviškai alternatyvios muzikos scenai. SIELA 30 – dvigubas vinilo leidinys pirmųjų dviejų grupės Siela albumų „Prakeikimas“ (1990 m.) ir „Vėjas nešantis naktį“ (1991 m.). Klasika tapę darbai, kuriuose – tokie kūriniai, kaip „Sielos sala“, „Naktis“, „Rudenio Dievas“, „Paskutinis herojus“, „Pirmos meilės liga“, „Vėliava tau“ ir kt.

Kolekcinė versija:

Gatefold tipo pakuotė pagaminta iš 100% perdirbtos žaliavos. Vinilų vokai – su konkretaus albumo viršelio paveikslais, plokštelės – 180 g. svorio, skirtingų atspalvių, atitinkančių albumo klasikinių viršelių spalvines tonacijas. Bei pakuotėje – A. Sirgedo ranka sunumeruotas bei pasirašytas sertifikatas. Tiražas: 50 unikalių kopijų.

Gerbėjų versija:

Vokas, du standartiniai, juodi vinilai. Tiražas: 200 vnt.

SINSTATION. Liepsnos3

Trečias, dvigubas save iš naujo atradusios grupės Sinstation albumas “Liepsnos3” pasakoja apie perkaitusį pasaulį, kuriame visi mes šokame pagal nematomo muzikanto melodiją. Kiekviena elektrinio roko, new wave ir industrinės muzikos įkvėpta daina parašyta iš vis kito žmogaus perspektyvos ir atskleidžia vis naujas emocijas.

Izoliuotas svetimus gyvenimus sekančiųjų liūdesys (Instablues), lopšinė abejingoms masėms (Automatika) kartų konfliktas (su Rimu Šapausku įrašytas “Dugne”), troškimas grįžti į paprastesnius laikus, kai viskas buvo juodai balta (Singularity) susilieja į bendrą per dvi plošteles išsitęsiančią istoriją.

Dvigubame LP skamba ir dvi anksčiau neskelbtos albumo dainos – nihilistinė “Atsijunk” ir sprogstanti “Nuteisk mane” bei kita “Kitos stoties” versija bei Happyendless, Black Water ir The Sneekers remiksai.

Tiražas: 200 vnt.

TAMSAULĖ. Tavo miestas

„Albume skamba ir Nord Stage piano 2EX, ir Ableton Live sintezatoriai, ir sena Farfisa Matador, ir net traškantis vieno gimtadienio kasetės įrašas, kur dainuoja mano močiutė su draugėmis.“ – pasakoja Eglė Pranevičienė – Tamsaulė. – „Pasitelkiau tai, kas man svarbu, tikiuosi, kad klausytojai tai pajus.“

„Vinilas? Netikėtai ta tema prakalbom su Domantu Razausku per jo paties koncerto pertrauką: ,,O kodėl ne vinilą?“. Padiskutavom apie tokio formato meninę vertę, techninius niuansus ir štai nuo tada ėmiau ieškoti būdų tai įgyvendinti. LATGA Kūrybinės veiklos fondo finansavimas reiškė viena – visata idėją patvirtino.

„Dar sunku patikėti, be to, viskas laiko prasme kiek ištįsta, nes be to, kad tai pirmasis fizinis, tai dar ir techniškai daug sudėtingesnis formatas. Turėjau daug smagių išbandymų, daug ,,studijavau“, mokiausi.“

Tiražas: 100 vnt.


Parašykite komentarą