BG70 – Borisas Grebenščikovas Akvarium

B. Grebenščikovas (dažnai vadinamas tiesiog BG) yra viena svarbiausių figūrų Rusijos roko istorijoje. 1972 m. įkūręs grupę “Akvariumas”, jis tapo pagrindiniu vokalistu ir dabar yra laikomas vienu iš Rusijos roko muzikos pradininkų. Gimęs 1953 m. lapkričio 27 d. Leningrade, jis tapo kartos, reikšmingai prisidėjusios prie roko kultūros plėtros Rusijoje, simboliu. Jo muzikinėje kūryboje dera gilūs tekstai, melodija ir novatoriškas požiūris į roką. Visa B. Grebenščikovo kūryba, jo muzika, dainos, koncertai – tai magija! BG savo nuostabiomis dainomis tarsi didysis rašytojas Tolkinas kuria nuostabaus pasaulio paveikslą – daugialypį, netikėtą, keistą, nenuspėjamą, bet visada kreipiantį į šviesą!

B. Grebenščikovas – tikra legenda, jo kūryba įkvėpė ir tebeįkvepia daugybę klausytojų kartų. Jo koncertai – tai ne tik muzikiniai pasirodymai, bet ir unikalios dainomis papasakotos istorijos. Jei vertinate tikrą roką ir norite tapti šios nuostabios istorijos dalimi, ateikite į koncertą ir patirkite daugybę nepamirštamų akimirkų! Dabar turite retą galimybę pamatyti B. Grebenščikovą gyvai viename iš jo pasaulinio lygio koncertų. Nepraleiskite progos tapti nuostabios, magiškos istorijos liudininkais!

Drauge su B. Grebenščikovu savo muzikiniu talentu ir išskirtiniais gebėjimais scenoje dalinsis neprilygstami BG+ muzikantai: Aleksandras Titovas, Brianas Finneganas, Liamas Bradley, Andrejus Surotdinovas, Konstantinas Tumanovas, Glebas Grebenščikovas!
Bilietai į vienintelį B. Grebenščikovo ir jo grupės koncertą, įvyksiantį 2024 m. kovo 31 d. 19 val. sostinės koncertų salėje “Compensa” (Kernavės g. 84, Vilnius), parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu.


Parašykite komentarą