Blockhead + Arms and Sleepers

„Ninja Booking Europe“ pristato:

Blockhead + Arms and Sleepers
VILNIUS | 2022-05-27 | LOFTAS

Bilietai*:
https://rb.gy/uk6k60
_____________________________________
Tarptautiniu mastu žinomas Niujorko ritmų kūrėjas „Blockhead“ 2022 m. gegužę vėl kartu su kitais prodiuseriais Arms and Sleepers surengs 14 datų JK ir Europos turą.
Abiem atlikėjams tai bus pirmasis turas po Europą nuo pandemijos pradžios.
Paskutinis solinis Blockhead albumas „Space Werewolves Will Be The End Of Us All“, anksčiau pasirašęs sutartį su „Ninja Tune“, buvo išleistas „Future Archive Recordings“ 2021 m. rugsėjį, sulaukė kritikų pripažinimo ir BBC, KEXP ir kitų. Po to prodiuseris įrašė bendradarbiaujant su Aesop Rock ir 2021 m. lapkritį išleido albumą „Garbology“ per „Rhymesayers“.
Laikomas vienu iš šiuolaikinių instrumentinio hiphopo meistrų, Blockhead pristatys eklektišką gyvą rinkinį, lydimą vaizdų ir apimantį jo vaisingą 20 metų muzikinę karjerą.

ARMS AND SLEEPERS 
Kilusi iš Bostono ir šiuo metu įsikūrusi Berlyne, muziką leidžia nuo 2006 m. ir susilaukė tokių grupių kaip NPR, Clash Magazine, The Line Of Best Fit, XLR8R, Earmilk ir daugelio kitų kritikų pripažinimo. Bėgant metams Arms and Sleepers per savo 15 metų istoriją išleido daugiau nei 30 leidinių, 2000 gyvų pasirodymų ir daugybę televizijos ir filmų muzikos garso takelių. 13-asis studijinis albumas „former kingdoms“ bus išleistas gegužės 10 d. per SlyVinyl Records / DXFXWXU Kolektyvinis.
Blockhead oficiali svetainė
https://blockheadnyc.com
Arms and Sleepers oficiali svetainė
https://armsandsleepers.com
_____________________________________
* bilietų skaičius ribotas:
iki kovo 30 d.: 8 €
iki balandžio 15 d.: 12 €
tada: 16 €


Parašykite komentarą