Borisas Grebenščikovas ir BG+

Rusijos roko muzikos legenda Borisas Grebenščikovas ir BG+ muzikantai Vilniuje surengs labdaros koncertą. Rugsėjo 19 dieną Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, vyks Vienintelis ir unikalus Boriso Grebenščikovo ir jo „partizaniškos“ grupės „BG +“ koncertas, kurio pelno lėšos bus skirtos padėti pabėgėliams iš Ukrainos Lietuvoje.

Grebenščikovas yra ne tik garsus dainininkas ir muzikantas. Taip pat dvasinės literatūros vertėjas, rašytojas, dailininkas, radijo laidų vedėjas. Interesų įvairovė ir žinių gilumas pavertė BG tikru kultiniu personažu. Nuostabūs jo tekstai ir muzika sukelia emocijų audrą – nuo ​​atstūmimo iki susižavėjimo, tačiau abejingų nelieka. Atsidėkodamas jis gavo kaip atlygį iš gerbėjų, paprastų žmonių, ieškančių savo vietos šiame pasaulyje – pripažinimą ir „Dvasinio guru“ titulą.


Kiekvienas BG koncertas su BG+ yra tikra šventė visiems, kurie myli grožį ir gyvenimą. Grebenščikovas visada stengiasi rasti tobulą harmoniją tarp savo dainų atlikimo vietos, laiko ir būdo. Artėjančių koncertų programa, kaip visada, laikoma paslaptyje, tačiau jau dabar žinoma, kad skambės visiškai naujos, dar neįrašytos dainos, taip pat Akvariumo klasika.


Parašykite komentarą