DAKHA BRAKHA

Spalio 19 d. 19 val. Dūmų fabrikas, Dūmų g. 5, VilniusTaip, į Vilnių sugrįžta „DakhaBrakha“! – world muzikos kvartetas iš Ukrainos!
„DakhaBrakha“ – kone labiausiai kvapą gniaužiantis Rytų Europos folkloras, apjungiantis miestietišką avangardą bei Ukrainos liaudies kūrybą. Pačioje Ukrainoje jie yra kultinis reiškinys, o pasaulyje pasirodė daugiau nei penkiuose šimtuose koncertų ir spektaklių, dalyvavo daugybėje festivalių Europoje, Australijoje, JAV, Kanadoje, Kinijoje, Kolumbijoje, Naujojoje Zelandijoje, Brazilijoje. Juos kvietėsi groti tokie festivaliai kaip „Glastonbury“, „Sziget“, „Roskilde“ ir kiti.
DakhaBrakha gerbėjus traukia agresyviu garsu, aprėpiančiu daugybę ritualinių genčių ritmų ir pribloškiančių, kakofoniškų vokalų. DakhaBrakha iš ekspedicijų po Ukrainos kaimus į pasaulines scenas atnešė nepakartojamą požiūrį į liaudies kūrybą ir nežemiškų harmonijų gelmes – tuo pat metu avangardines bei šventas.
DakhaBrakha muzika įtaigi ir mistiška, ji apjungia dvasingą ukrainiečių liaudies muziką, džiazo bei tranzo, punk, hip hop, avangardo, Balkanų muzikos ir viso pasaulio tradicinių instrumentų garsus.
Koncertas vyks ką tik rekonstruoti baigtoje naujoje kultūrinėje erdvėje „Dūmų fabrikas“ Naujoje Vilnioje. Fabrike įsikūrusi ir moderni alaus darykla, tad koncerto metu galėsite paragauti kraftinio alaus.
www.dumufabrikas.lt


Parašykite komentarą