Grupė SIELA | 2xLP pristatymo koncertas

Kultinė roko grupė „Siela“ 30-mečio sukaktį įprasmina išskirtiniu, dvigubu vinilo plokštelių leidiniu. Tai – kolekciniai LP. Melomanams jie svarbūs ne tik dėl pirmųjų „Sielos“ albumų „Vėjas nešantis naktį“ (1990 m.) ir „Prakeikimas“ (1991 m.) sugrąžinamos nostalgijos ar tokių hitų, kaip „Sielos sala“, „Naktis“, „Rudenio Dievas“, „Paskutinis herojus“ padorios kokybės, kurios velniškai trūko buitiškai perrašytose ir iš rankų į rankas keliavusiose grupės dainų kasetėse. Kartu tai – istorinis reversas į maištingą lietuviško roko paauglystę, alternatyviosios scenos ir pirmųjų įrašų gimimą neįtikėtinomis laikmečio sąlygomis.
Dviejų LP bendrame viršelyje – „Sielos“ įkūrėjo, tuomet dar ilgaplaukio uteniškio Aurelijaus Sirgedo nuotrauka, atitinkanti laikmečio dvasią. Dar daugiau jos juntama dainose, kurias anuomet įrašė žymus garso režisierius Edmondas Babenskas.
Netrukus įvyks tris dešimtmečius paveikios „Sielos“ muzikos vinilų pristatymo koncertai, kuriuose grupė ketina atlikti daugiau nei įprastai kūrinių iš pirmųjų albumų. Projektą remia asociacija LATGA.Visuose koncertuose bus galimybė įsigyti 2xLP „Prakeikimas / Vėjas nešantis naktį”.


Parašykite komentarą