Nick Mason’s Saucerful of Secrets | Vilnius

Lietuvoje koncertuos „Pink Floyd“ būgnininkas Nickas Masonas su projektu „Nick Mason’s Saucerful Of Secrets“

Legendinės grupės „Pink Floyd“ būgnininkas Nickas Masonas su projektu „Nick Mason’s Saucerful Of Secrets“ pirmąkart koncertuos Lietuvoje. Pirmąjį kartą mūsų šalyje viešėsiantis progresyvaus roko grupės „Pink Floyd“ įkūrėjas vienintelį pasirodymą surengs gegužės 27-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Koncerto programoje, kuri bus suskirstyta į 2 dalis, skambės ankstyvoji grupės „Pink Floyd“ kūryba.

Bilietai parduodami bilietai.lt

Nicko Masono „Saucerful of Secrets“ (NMSS) prasidėjo 2018 m., kai „Pink Floyd“ būgnininkas Nickas Masonas ir „Blockheads“ gitaristas Lee Harrisas sujungė jėgas. Jie pakvietė Spandau Ballet gitaristą, dainininką Gary Hempi, bosistą Guy Prattas, kurus ilgą laiką dirbo su Davidu Gilmour ir klavišinių prodiuserį / kompozitorių Domą Bekeną. Gimė profesionalų supergrupė.

Masonas yra sakęs, kad NMSS nėra tribute grupė, o tikslas yra pasiūlyti gerbėjams koncertinę patirtį, kuo panašesnę į originalumą nuo pirmųjų Pink Floyd dienų, 1965–1972 m. Žinoma, kad nedaug to meto kūrinių buvo atlikta įspūdinguose „Pink Floyd“ koncertuose ar Rogerio Waterso ir Davido Gilmouro soliniuose turuose.

Dvi valandas truksiantis koncertas vyks iš dviejų dalių ir jame skambės tokios „Pink Floyd“ dainos kaip „Astronomy Domine“, „Atom Heart Mother“, „Fearless“, „Green Is the Color“, „Set the Controls for the Heart of the Sun“, „If“, „Obscured by Clouds“ ir kt.

„Apskritai, grupė skamba panašiai kaip 1967 m., bet jei yra rimta priežastis improvizuoti, kodėl gi ne“, – sako Masonas. Siekiant perteikti kuo autentiškesnį garsą ir atmosferą, į Taliną bus atvežta speciali garso ir apšvietimo įranga.Parašykite komentarą