Sraigės Efektas | Tu Kalbi Tartum Jūra

Alternatyvaus roko grupė „Sraigės efektas“ gegužės 6 d. kviečia į Lukiškių kalėjimą 2.0 – čia savo specialiai ruošiamam pasirodymui grupė sujungs vizualias, garsines ir emocines patirtys.

Legendomis apipintoje Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje „Sraigės Efektas” kvies pamatyti iš naujausio grupės albumo „Tik Ėjimas” garsų gimusius paveikslus, susipažinti su jų sukūrimo technika bei išgirsti naujai skambančius šio albumo kūrinius gyvai. Prie koncertinės patirties tik šiam vakarui prisijungs ir šiuolaikinio šokio šokėjai, kuriems specialią choreografiją kurs Mantas Stabačinskas ir Agnietė Lisičkinaitė.

„Sraigės efektas“ per beveik dešimtmetį trunkančią savo muzikinę kelionę nuolat ieško savo unikalaus skambesio, kuris susideda iš subtiliai cituojamų įkvėpimų, skirtingų menų samplaikos bei ypatingos meilės kūrybiniam procesui.

Ilgą laiką pasižymėję rituališkais pasikartojimais ir gitaros garsų niuansais, pastaruoju metu „Sraigės efektas“ eksperimentuoja ir į savo skambesį įsileidžia elektronikos užuominas ir vokalą, prabylantį apie amžinai nerimastingo šiuolaikinio žmogaus būtį.

Susipažink, išgirsk ir patirk.

Bilietai: https://bit.ly/3JvZTGq


Parašykite komentarą