TSOI. Žvaigždės pradingsta vasarą

Muzikinis spektaklis „TSOI. Žvaigždės pradingsta vasarą“ – tai tikra muzikinė istorija apie trumpą, bet ryškų visos kartos simbolio gyvenimą, kurią pasakoja jis pats, jo draugai, priešai ir atsitiktiniai praeiviai.

Režisierė – Tatjana Timko
Scenarijaus autorė – Tatjana Timko (panaudotos ištraukos iš bendraamžių prisiminimų)
Choreografė – Ana Umnova
Garso inžinierius – Vlad Sokolovskij (Baltarusija)
Scenografė – Larisa Jasinskaja
Vaizdo instaliacijų režisierius, montažas – Ilja Kurliandčik
Vaizdo operatorius – Aleksandr Petrovskij
Kostiumų dailininkės – Marina Jasinskaja
Garso inžinierius – Vlad Sokolovskij
Šviesų dailininkas – Marius Selevičius
Grimas – Jelena LendivienėSpektaklyje vaidina: Anžela Bizunovič, Eliza Bondarenko, Pamela Gaižutytė, Sigutė Gaučytė, Viet Thang Hoang, Michailas Frišmanas, Pavel Jarmak, Viktorija Jaševskaja, Aleksandr Kanaev, Ema Karablikovaitė, Erikas Klincevičius, Dina Kurliandčik, Konstantin Novopolskij, Kiril Nuždin, Jaroslav Svorobovič, Denis Stech, Naomi Tachovskaja, Vykintas Širmas, Ulijana Vladimirova.

Muzikinio spektaklio „Tsoi. Žvaigždės pradingsta vasarą“ pagrindu tapo dainos, už kurių stovi romantikų ir maištininkų karta. Viktoro Cojaus dainos nuo pirmojo atlikimo iki šių dienų tebera laisvės himnas. Spektaklis žiūrovą panardins į ryškų Viktoro Cojaus pasaulį, kuriame, be muzikos, yra meilė, draugystė ir, žinoma, išdavystė. Tai bandymas paversti skirtingų kompozicijų rinkinį vientisa dramatiška drobe. Kartu su Viktoru Cojumi žiūrovas bandys suprasti sudėtingą 80-ųjų Rusijos istoriją; reikšmingiausio savo laikų dainininko vieta ir pačios Rusijos vieta pasaulyje bei muzikanto sieloje.


Parašykite komentarą