Kultūrnamis

mjr

„Mėnuo Juodaragis” XXI – burtas mestas!

Autorius: Data: 2018/05/29 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 3889

Savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis“ šiemet kvies susiburti jau dvidešimt pirmąjį kartą. Tradiciškai paskutinį vasaros savaitgalį vyksiantis trijų dienų renginys šiemet rengiamas ypatingu formatu ir vieneriems metams įsikurs Žemaitijoje – įspūdingame Molavėnų piliakalnių komplekse. Teminę festivalio temą šįkart gaubia itin paslaptinga skraistė – burtai.

Skaityti daugiau »

Mėnuo Juodaragis XVIII: Ir visa tai kas yra gražu

Autorius: Data: 2015/09/04 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 4238

Atrodo, kad dar visai neseniai Lietuvoje buvo laikas, kuomet festivalių kultūrą palaikė vos keletas renginių. Šiemet ar pernai kiekvienas šiltojo sezono savaitgalis tapo karo lauku tarp skirtingus festivalius rengiančių asmenų. Aršiame karo lauke neutraliai iki šiol laikosi bene seniausias ir giliausias tradicijas turintis renginys šiemet grįžęs į sau įprastas padangas. Šiųmetinio „Mėnesio Juodaragio“ koncepsija į […]

Skaityti daugiau »

Mėnuo Juodaragis XVI: Ąžuolas žaliuoja

Autorius: Data: 2013/08/30 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 3937

Kaip galvojat, ko žmonės traukia į festivalius? Pasikultūrinti, sakot, pasiklausyti muzikos, išgirsti ko dar negirdėję, dėl mėgstamų atlikėjų, žodžiu, dėl muzikinės programos?

Skaityti daugiau »

Vasaros pabaigai – lietuvių ir latvių susitikimas „Mėnuo Juodaragyje“

Autorius: Data: 2013/08/19 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 4075

Paskutinio vasaros savaitgalio festivalis „Mėnuo Juodaragis“ šiemet pasipuošė aušros žvaigžde – bendru simboliu lietuvių ir latvių kultūroje – į kurių sandūrą Zaraso ežero saloje kviečia rugpjūčio 23–25 dienomis.

Skaityti daugiau »