Kultūrnamis

Proper Heat

Lietuviškos giesmės #2: UMIKO, Proper Heat, NAPO, Leon Somov, Baltasis Kiras

Autorius: Data: 2014/06/28 Kategorija: Taip Skamba Auksas Peržiūros: 4532

Ilgai tyėjusi rubrika. Tai klausom, stebimės, kaifuojam, atrandam. UMIKO paleidžia naują gabalą, kuris prasideda pianino soliciste, peraugdamas į intravertišką IDM ir užsibaigiančia lyrika, pagardinta elektroniniais eksperimentais. Gražu kaip visa. Deja neteko išgirsti iš galybės jų koncertų “elektrorinio” Baltojo Kiro, tad štai ir apetaiseris apsilankyt tokiame koncerte. NAPO dream space, synthwave, voakalas ir tiesiog elektronika – […]

Skaityti daugiau »

Martin Virgin: “Išmainiau šeimos relikvija laikytus antikvarinius pinigus į garso kortą, pasigaminau kolonėles iš senų dinamikų ir štai”

Autorius: Data: 2013/05/22 Kategorija: Interviu Peržiūros: 4804

Martin Virgin tai didžėjus, prodiuseris, instrumentalistas, kuris muzika užsiima jau pustuzinį metų ar daugiau. Jo disco stiliaus mixas “A Lovers Holiday” buvo bomba tiesiogine to žodžio prasme, po kurios ši muzika įgavo visiškai kitą svorį ir kvėpavimą Lietuvos muzikinėje ar, teisingiau sakant, klubinėje kultūroje. Be to, kad didžėjauja, Martynas, kaip minėjau ir prodiusuoja – Gegužės 27 dieną bus išleistas jo EP pavadinimu “Endless Love” D. Britainijos leidykloje “Pole Position Recordings”.

Skaityti daugiau »