“Rasabasa” naujas kūrinys iš būsimojo EP pavadinimu “2.”

Rasabasa… Nemanau, kad kam reikia pristatinėti šį one girl‘s band projektą. „Lietuviška dūšia – skandinaviška patirtis“ – toks galėtų būti šios grupės šūkis ar moto. Kvailai pamiršta T.ė.t.ė.s, bet pelnytai pamaloninta M.a.m.o.s. Pradėjusi muzikinę kelionę mokyklos šauniausiųjų moksleivių konkursuose, vėliau peršoko ant TV realybės šou, atlikdama ten Antalgiškai interpretuotus koverius. Šou ji nugalėjo ir tada buvo departed to Liverpool, kad grįžtu dar šaunesnė, nei po 8 metų Utenos muzikalkėje ir 12-kos „Saulės Gimnazijoje“. Rasa yra Rasa, jinai yra basa. Ir šianakt ji pristatė savo naują gabalą, būsimam „Antrąjam“ EP.

Klausosi smagiai. Susmulkinta perkusija trupiniais, erdviniai gitaros rifų skrydžiai, priedainis pagardintas choralėliais ir dainos žodžiai apie „amžinąjį variklį“. Kuomet rugsėjį sutikau Rasą „Menų Spaustuvėj“ per „AVaspo“ koncertą sakiau jai, kad „žiauriai geras tavo pirmas albumas, bet jo aranžuotės pulsuoja kažkokį tai šaltuką, norėtųsi jose kažkokio tai didesnio karščio!“ Jinai palinksėjo tada ir atsakė „aš žinau ką tu turi omenį, bus.“ Ir buvo išleistas EP pavadinimu „1.“ su daug labiau elektrifikuotais ir lengvesniais skambesio sprendimais. Užskaitėm.

Dabar štai artėja antrasis, su testinumu, mažais eksperimentukais ir geromis prognozėmis. Kad „intelektualiausios LT pop muzikos“ kartelė nebūtų nuleista, grupė šį antrąjį mini-diską kūrė net pusę metų. T.y. tiek laiko „Rasabasa“ nekoncertavo nuo paskutinio jos pasirodymo klube „Tamsta“. Savąjį „Antrąjį“ EP scantalgiškas projektas pristatys visai greitai – Gegužės 10-tą menų fabrike „Loftas“. Taip pat koncertai bus Šiauliuose 17-tą ir Kauno „Gargare“ 18-tą Gegužės dienomis. Visos kultiškos Lietuvos personos bus ten, tad ne išimtis ir aš. Bei aišku ir tau rekomenduoju.


Žymos:, , ,

SUSIJĘ:


Vienas komentaras:

  1. Butu dar geriau, jei butu be klaidu – arba su lietuviskumais, arba visai be ju… Gink Dieve, ne “ka turi omeni”. O Rasa yra super, ypac jei ne Elisabeth Frazer butu buvusi pries tai. Bet ir taip daug dziaugsmo.


Parašykite komentarą