„Depeche Mode”? Jau tuoj, jau tuoj…

Mažiau nei už savaitės (Spalio 23 d., antradienį) įvyks grupės „Depeche Mode“ oficiali spaudos konferencija, kurioje tradiciškai po 4 metų pertraukos bus paskelbta naujausio albumo, turo, naujausio singlo ir visų kitų DM-VIP dalykų detalės. Tai tarsi mini „Apple“ produktų prezentacija, per kurią susirinkę fanai ir žurnalistai aplodismentais ar šūkiais palydi kiekvieną Depechų pareiškimą, naujausią garso ištrauką ar tiesiog visai kaip prieš 30 metų tviskančią Martino, Dave‘o ir Andy šypsenas.

Kol kas jokia platesnė informacija iki šios dienos nėra nutekėjusi. Nei daina, nei albumas nuleakintas, nei dar kas. Apskritiai kalbant, kol kas apie būsimus “Depeche Mode” absoliučiai nieko nėra žinoma. Grupė pasirinko tylios sienos koncepciją ir nebesielgia kaip „SOTU“ etape, kuomet skelbdavo Youtube‘us iš studijos, pletkus apie tai kaip M. Gore‘as perka ebay’juje oldschoolinius sintezus ar panašius dalykus. Tačiau kai kas visgi yra, tai – naujasis logotipas. Kiekvieno etapo momentu DM logotipai garsėdavo kaip dizaino ir mados paskutinių tendencijų šūkiai. Ar tai “SOTU” kryžiai, ar tai “PTA” plunksnelė. Naujausias logo bent mane iš ties labai maloniai nuteikė.

O dar ta naujausia fotosesija, kurioje grupės nariai nufotografuoti liūdnai pagarsėjusių diktatorių pozose… Kas šiaip žinoma apie Depechus, tai kad jie turi armiją ištikimų fanų (kokie yra pavyzdžiui Kultūrnamiečiai). Ir vos anie išvydo tą naująjį logotipą, pasitelkė darbščiąsias rankeles ir žiūrėkit ko tik neprikurpė. Tad pasigrožėkit ir susitinkam labai greitai, t.y. spalio 23 dieną, Paryžiuje, 14:30 Vilniaus laiku. Konferenciją bus galima stebėti tiesiogiai internetu. Tikėkimės, kad jei ir neišgirsim „Wrong“ tipo stiprumu pritrenkiančių garsų, tai bent jau nebus „worse“.


Žymos:, , ,

SUSIJĘ:


2 komentarai:

  1. “O dar ta naujausia fotosesija, kurioje grupės nariai nufotografuoti liūdnai pagarsėjusių diktatorių pozose…”

    Kažin, apie kokius diktatorius čia kalbama?

  2. Gahanas – labai nesa i Stalina, Gore’as – i Tse Tunga, na o Fletchas gal korejos mirusi dieduka?:)


Parašykite komentarą