Kultūrnamis

synth-pop

Synthgirl I-rena „8, Vol. 1”: riebus desertinis patiekalas (arba debiutinis darbas – užskaitomas)

Autorius: Data: 2019/06/21 Kategorija: Albumai Peržiūros: 3236

Synthgirl I-rena žiemą pakvietė mane į draugus Facebook (ten ji žinoma, kaip Irena Upė), tada pakvietė pamėgti jos muzikinę paskyrą ir… Albumas „8, Vol. 1” prieš mėnesį atsidūrė mano rankose.

Skaityti daugiau »

Depeche Mode “Global Spirit Tour” Vilniuje: pirmojo ir nepaskutinio koncerto įspūdžiai

Autorius: Data: 2018/03/02 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 5492

Ar aš DM fanė? Lyginant su praėjusį ketvirtadienį prie Siemens arenos durų nusidriekusia eile, žibančiomis akimis dainų tekstus skanduojančiais penkiasdešimtmečiais, etatiniais koncertų lankytojais ir atributikos kolekcionieriais, ne. Bet įvertinus tai, kiek valandų Depeche Mode sukosi mano playlist’e, ir kiek kartų jų dainas skandavau šaltomis vasaros naktimis, galiu sakyti, kad taip.

Skaityti daugiau »

Depeche Mode “Spirit”: tai kur gi tos revoliucijos?

Autorius: Data: 2017/03/22 Kategorija: Albumai Peržiūros: 4409

Depeche Mode vinilo plokštelę “Spirit” pirkau šeštadienio popietę už paskutinius pinigus. Įrašų parduotuvė “iMuzika” vieninteliai kurie turėjo šį šventą reikalą – iki jos specialiai su taksi atsivilkau, nusipirkau ir su tuo pačiu taksi grįžau prie altoriaus su patefonu. Savaitgalis buvo praleistas išskirtinai su šiuo įrašu, nors eilėje turėjau įsigijęs du Swans vinilinius leidinius koncerto penktadienį […]

Skaityti daugiau »

Lemon Joy „Willkommen“ pristatymas: krikštynas lydėjo įspūdingos meilės apraiškos

Autorius: Data: 2017/02/17 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 5204

Prisipažinsiu, kai pasigirdo pirmieji žurnalistiniai reveransai apie artėjantį legendinių Lemon Joy naujausio albumo „Willkommen“ pristatymą, mane užliejo skepticizmo banga. Kai grupės istorijoje telpa beveik ketvirčio amžiaus patirtis, imi svarstyti, ar naujas koncertas nėra bandymas rėplioti ant scenos tik tam, kad n-tąjį kartą išrasti dviratį. Daug maž, parodysim tai, ką jau patys mintinai mokat, tik su […]

Skaityti daugiau »

ROCK WERCHTER 2013 sekmadienis: “Depeche Mode’us” apšildė “Gogol Bordello” (3/3)

Autorius: Data: 2013/08/02 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 5265

Na, štai išaušo sekmadienis. Ech… paskutinė diena rojuje. Kaip aš ilgiuosi tos vietos, faina buvo. Kažkokia, sakau, magiška pozityvo aura jį gaubė ir nebuvo nei girtų, nei vemiančių, nei vagiančių. Tradiciškai pasiimu dvigubą espresso, itališką batoną su daržovėmis, pakaifuoju saulėje ir maunu klausyti tarptautinės balkaniškos muzikos patriarchų “Gogol Bordello”.

Skaityti daugiau »

Depeche Mode @ San Siro stadionas, Milanas: siaubo istorija virtusi į rojų žemėje

Autorius: Data: 2013/07/27 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 3894

“Depeche Mode”… Viso atbūta trijuose koncertuose; Paryžietiškame, Belgiškam (feste ROCK WERCHTER), bei 18 dieną Milane, San Siro stadione. Paryžietiškas buvo superinis, Werchetryje – sutrumpintas festivalinis be tokių esminių šmotų kaip “Black Celebration” ar “Barrel of a Gun”. Gi Milanas… Juk tai Italija – “Depeche Mode” fanų meka, o Milanas bene viso to sostinė. Tai dabar atsipalaiduokit ir prieš toliau skaitydami primesit kokia toliau bus rašliava. Nujaučiat?

Skaityti daugiau »

“Depeche mode” sausakimšame Stade de France stadijone: Paryžius – be amo

Autorius: Data: 2013/06/19 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 3854

Šį šeštadienį bene pati žymiausia elektroninės muzikos grupė iš Didžiosios Britanijos “Depeche mode” Paryžiaus “Stade France” stadijone surengė nepamirštamą šou. Jame atlikėjai pristatinėjo savo naujausiąjį albumą “Delta Machine”, bei sugrojo pačius geriausius savo kūrinius iš klasika tapusių diskų, kaip “Violator” ar “Songs of faith and devotion”. Laisvų vietų stadione nebuvo – arti 100 tūkstančių žiūrovų sklidinai užpildytė susirinkimo vietą vos prasidėjus pagrindiniam koncertui.

Skaityti daugiau »

Auksinis archyvas: Depeche Mode “Strangelove” (Balandžio 13-ta, 1987 m.)

Autorius: Data: 2013/04/12 Kategorija: Straipsniai Peržiūros: 4708

Nepamenu kada tiksliai užkliuvau už jų, kada tas keistas jausmas mane pagavo, bet „Depechai yra Depechai“ – veikia net garsiai neištarus, jau senai. Aplankyti visi jų koncertai Lietuvoje; mp3 diskografija pakeitė 3 kompus; CD pavidalu lentynoje puikuojasi esminiai albumai. „The Singles 81-85“, „Black Celebration“, „Music for the Masses“ vinilai yra ne tik brūžinami, bet ir gerai išlaikyti pirmojo leidimo eksponatai. Žodžiu, dokumentai tokie, o faktai – panašūs.

Skaityti daugiau »

Depeche Mode “Delta Machine”: darbas reikalaujantis arba kantrybės arba delete mygtuko

Autorius: Data: 2013/03/29 Kategorija: Albumai Peržiūros: 3719

Pasakysiu paprastai: įprastos albumo apžvalgos naujausiam grupės “Depeche Mode” albumui “Delta Machine” parašyt nenorėjau.

Skaityti daugiau »

“Depeche Mode” live at Barcelona 2009 arba tai, kad jie mūsų laukia Vingio Parke

Autorius: Data: 2013/02/02 Kategorija: Taip Skamba Auksas Peržiūros: 4547

“It’s about a time, dude…” – kažkada pasakė autoretetingi cartoonai Beavis su Butt-Headu. Štai “Heaven”, štai naujos turo datos, štai albumas naujas kovo mėn. ir spjovęs į viską šiandien 6-tą ryto (!) PA-GA-LIAU ryžausi – “Depeche Mode live at Barcelona”. Juniagm ir fiksuojam.

Skaityti daugiau »

„Depeche Mode“ atėjo, pažvengė, išėjo ir visi apakę, nes visiems gerai

Autorius: Data: 2012/10/24 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 5113

Tai pagaliau įvyko. Ne, koncertas dar bus už daugiau nei pusės metų, bet esmė ta, kad šiandien nesenstantys tėčiai, meilės mieste, laisvu bazaru dėstė apie… future plans – taip galima pavadinti „Depeche Mode“ spaudos konferenciją surengtą Paryžiuje.

Skaityti daugiau »

„Depeche Mode”? Jau tuoj, jau tuoj…

Autorius: Data: 2012/10/17 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 3468

Mažiau nei už savaitės (Spalio 23 d., antradienį) įvyks grupės „Depeche Mode“ spaudos konferencija, kurioje tradiciškai po 4 metų pertraukos bus paskelbta albumo, turo, naujausio singlo ir visų kitų DM<-VIP dalykų detalės. Tai tarsi mini „Apple“ produktų prezentacija, per kurią...

Skaityti daugiau »

1 2