Filmai savaitgaliui: “Liusi”, “Po merginų sijonais”, “Nesunaikinami 3”

Kadangi festivaliai šios vasaros pabaigoje mirksta kone visose keturiose stichijose, tai ne vienas turbūt ieško ko nors šiltesnio, jaukesnio ir tiesiog komfortabiliškesnio. Ta proga buvo aplankyti kino teatrai, žiūrimi premjeriniai filmai, kurie iš ties yra dėmesio verti ar bent pritraukę PRais į save dėmesį.

Liusi / Lucy

Luco Bessono režisūrinis darbas, kuris be to yra praturtintas šiandieninio kino chrizantema Scarlett Johansson, bei juoduoju brangakmeniu Morganu Freemanu. Juosta apie stebuklingą narkotiką (keista, juk visi jie tokie), kuris didelėmis dozėmis pavartojus padidina žmogaus smegenų ribas iki neišmatuojamų galimybių. Ir ką gi plačiau gal nebe išsiplėsiu, bet galima sakyt, kad filmas tikrai smagus, nors stokoja logikos (paprastai žmonėms perdozavus narkotikų bent vienu gramu mirštama, o čia visas maišas pilve plyšo ir efektas – kolosaliai priešingas), bet įtraukia savo intriga, veiksmu ir nuosaikiai vystomomis siužetinėmis linijomis. Malonu, kad yra sci-fi, išties puikiai dera Freemanas Ir Johansson, bet norėjosi bežiūrint kažko rūgštesnio.

Įvertinimas: 7/10
Verdiktas: eiti, nes rimtesnio naujo trilerio dabar kinuose nelabai ir rodo.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RnKVv8Lp_xU[/youtube]

Po merginų sijonais / Sous les jupes des filles

Fainas prancūziškas filmas. Kaip, kad dažniausiai būna. Vaidina daug daug daug žavių moterų jame, praktiškas visos femme fatale surinktos; pradedant Vanessa Paradis ir Isabelle Adjani, baigiant Laetitia Casta ir Audrey Fleurot. Trūksta tik kokios Audrey Tautou… Ir kas svarbiausia šioje juostoje nėra kažkokių feministinių klišių ar nuvalkiotų juokelių ne vietoj, o viskas pateikta natūrfilosofinėmis spalvomis. Moterys yra ir silpnos, ir kreivos, ir plastinių operacijų išvagotos, ir tiesiog dėl kvailų poelgių nelaimingos. Viskas galų gale baigiasi ta pačia visiems žinoma filosofine išvestine – kad ir kaip moteriai gerai būti laisvai, bet be diedo visgi niekur toli nenueisi. Ir ne banaliai taip, o smagia gaida, prancūziška.

Įvertinimas: 7/10
Verdiktas: subalansuota moterims, bet tinka ir normaliems diedams (kurie vieniši buvo pastebėti tyliai stebintys filmą).

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jQDlqAJcpZ0[/youtube]

Nesunaikinami 3 / The Expendables 3

Kaip žinia filmas ne tik susilaukė gausybės dėmesio dėl savo PRų, bet ir dėl to, kad kūrėjams nepavyko jo po šešiais užraktais paslėpt nuo piratų. Filmo premjera Lietuvos k/t yra ŠIANDIEN ir tie kas jo nežiūrėjo kompiuterio pagalba, o nori savo mylimus kovinių filmų vaikinus paremti dalyvavimu kino salėje, tiems ir ši mini apžvalga. Tad trumpai: juosta už pirmą dalį smagesnė, bet nepalyginamai prastesnė už antrąją. Žiūrint bojavyką smegenyse nuolatos sukosi mintis apie sviestą sviestuotą (net ir užaugusiam su tokio tipo filmais, kai vienas raumeningas bičas ištaško visą armiją). Be to, pabaigus žiūrėti blockbusterį, buvo apėmęs jausmas lyg perdozavus baltos mišrainės, t.y. filmas be jokių aiškesnių / stipresnių momentų ar akcentų (kuo ITIN pasižymėjo antroji sekvencijos dalis).

Įvertinimas: 5/10
Verdiktas: eiti žiūrėti filmo į kino teatrus tik tuos, kuriuos BAISIAI kamuoja nostalgija.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4xD0junWlFc[/youtube]


Žymos:, , , , , , ,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą