Brutal Assault 2015: kodėl verta (kult.lt rekomenduoja) ten vykti šiemet

Praeitamet nesigavo aplankyti „Brutal Assaulto“, tai šiemet kultūringų kultūristų žvilgsniai ir vėl žvairuoja ten. Vėl norisi parduoti sielą šėtonui, pasinerti į sunkiosios muzikos žabangas, pravėdinti JAU gan negausias galvos garbanas ir… Na, tiesiog apturėti linksmą laiką su broliais mitalystais. Juolab, kad ten programa kaip visada stulbinanti. Nors ir, gaila, nėra mano metalo must see live favoritų „My Dying Bride“ (jie koncertavo kaip tik praeitamet), tačiau žiūrėkit kiek visokio kito gero laukia…

Magiškieji drone / ambienščikai „Sunn O)))“, kurie, sako, savo gyvais pasirodymais perspjauna įrašus keturiomis galvomis. Tada taip Lietuvoj ir nepamatyti ir gyvai neišgirsti „Solstafir“, kurie išleido vieną iš geriausių 2014-tųjų metų albumų. Nors ir ne itin išgirti Mėnesyje Juodaragyje (jie koncertavo ten prieš pora metų), bet vis tiek įdomūs neo-folkeriai „Rome“. Tikrai smagi polka ir pasiutpolkė, ir netgi Vienos valsas, manau, bus užkurti per legendinių grinderių „Napalm Death“ performansą. Tada black metal patriarchai „Marduk“, bei pionieriai, pradininkai, kulto nešėjai „Mayhem“. Laukia visų ten ir brutalystai „Cannibalai“extreme gotai „Cradle of Filth“thrasheriai „Kreator“ ir t.t. ir pan… Kaip jau suprasti galėjote – bus daug, kokybiškai, visko po truputį ir nieko per mažai.

ba2015-615x523

Ir visa tai – ne taip jau toli, kaip baisiai gali pasirodyti. Atrodo, kaip ir kas met bus organizuojamas, taip vadinamas, alkobusas į festą, o jei vykti su savu transportu – iki miesto (ar miestelio) Jaromer (kuris yra šiaurinėje Čekijos dalyje) – nusigauti yra beveik vienas juokas. Kaip sakė ten buvoję – ant degalų susimesti vienam asmeniui atsieina vos po 150 litų, kas yra lygu dabartinei valiutai vos kiek daugiau nei 40 Eurų. Gi pati vietovė yra iš ties unikali, nes veiksmas bazuojasi buvusiame kariniame forte pavadinimu „Josefov“, kur stūkso dvi autentiškos, šimtmečius menančios pilys.

Tad kam vietinio metalo (kalbu apie pekliškąjį „Velnio Akmenį“ , šaunųjį „Kilkim Žaibu“, bei kitus smulkesnius) yra per mažai; tiek mąsto, tiek melomanijos prasmėmis – „Brutal Assaultas“ yra bene pats geriausias pasirinkimas, išvedant kainos ir kokybės išvestinę. Kult.lt stipriai rekomenduoja!


Žymos:, , ,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą