Skolą grąžinsiantys „Nightmares on Wax“ į Vilnių atsiveš daugiau muzikantų

Ilgus metus Lietuvos melomanų ausis įrašais lepinęs britų prodiuseris George Evelyn, arba DJ Ease, geriau žinomas kaip projekto „Nightmares on Wax“ vedlys, savo gyvenimo muziką Vilniuje gyvai pristatys jau šį šeštadienį. Britas su muzikantų grupe menų fabrike „Loftas“ įvyksiančiame pirmajame koncertų ciklo „LRT Opus Gyvai“ renginyje šį sezoną.

Akyliausieji koncertų lankytojai, matyt, pamena, kad „Nightmares on Wax“ koncertas „Lofte“ turėjo įvykti dar birželį. Tuomet grupės kelionių planus sutrikdė vieno iš jos narių sveikatos problemos. Norėdamas bent simboliškai išpirkti kaltę dėl sujauktų lietuvių vasaros planų DJ Ease šįkart į Vilnių pasikvietė ir gyvai boso partiją atliksiantį muzikantą – koncerto organizatoriai „Keep Live“ išdavė, kad šios pozicijos anksčiau lauktoje grupės sudėtyje nebuvo.

maxresdefault

„Downtempo“, „triphop“ ir „chillout“ skambesio sinonimu tapusio projekto „Nightmares on Wax“ sąskaitoje – 7 albumai. Visi jie išleisti vienoje svarbiausių nepriklausomų britų elektroninės muzikos leidyklų „Warp Records“, kurios kataloge taip pat spindi tokie vardai, kaip Aphex Twin, Squarepusher, Luke Vibert, Brian Eno, Eskmo ir daugelis kitų. „Nightmares on Wax“ kontraktas buvo antrasis, pasirašytas leidyklos vadovų, o pirmieji singlai tapo įmonės komercinės sėkmės pagrindu. Vėliau sekė ikoniniai albumai „Smokers Delight“ ir „Carboot Soul“, kurio dainų sąraše – ir vienas didžiausių „Nightmares on Wax“ hitų „Les Nuits“.

Po kūrybinės pertraukos George Evelyn grįžo 2002-aisiais – vienas po kito pasirodė albumai „Mind Elevation“ ir „In a Space Outta Sound“. Jie ir „Tought So…“ praėjusių metų pabaigoje sudėti į kolekcinį 25 metams scenoje skirtą leidinį „N.O.W IS THE TIME“. Tiesa, jame nėra naujausio studijinio darbo, 2013-aisiais išleisto „Feelin‘ Good“, kuriame yra ir pastarasis „Nightmares on Wax“ hitas „Be, I Do“.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=q47DePmFTBU[/youtube]

Koncertinė „Nightmares on Wax“ programa – tai ir nauja kūryba, ir per beveik tris dešimtmečius sukurti įsimintiniausi, daugeliui elektroninės ir hiphopo muzikos gerbėjų himnais tapę kūriniai. Liudininkai teigia, kad rugsėjo 26-ąją į „Loftą“ susirinksiančių laukia šiltas, tikras, nuoširdus, gyvas ir betarpiškas pasirodymas.

„Nightmares on Wax“ Vilniuje pasitiks, greičiausiai, vieni didžiausių projekto gerbėjų Lietuvoje – tai legendinių vakarėlių „Boogaloo“ organizatorius Tomas Boo, kurio renginyje klube „Gravity“ DJ Ease kadaise suko plokšteles, bei uostamiesčio „downtempo“ kolektyvo „One Ear Stereo“ narys Deneez. Žinoma, abu didžėjai į „Loftą“ atsigabens brangiausius, ypatingoms progoms saugomus savo vinilo kolekcijų egzempliorius.

Visi į birželį turėjusį įvykti renginį parduoti bilietai galios ir rugsėjo 26-ąją, ribotą jų kiekį virtualiose bei tikrose kasose dar saugo „Bilietų pasaulis“.


Žymos:, ,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą