Lietuviškos giesmės #10: jubiliejinis, tad net 10 puikių Lietuviškų kūrinių

Kaip ir paskutinį sykį, orientuojamasi ne į žinomus vardus, o giliai vandeny tūnančius geros muzikos perlus. Pastarųjų dviejų savaičiu nuostabiausi! ‘nJOY!

Sisters on Wire „Eaerth“

„Sesės ant laido“ yra ne mergaitiška grupė, o trijų vaikinukų šaunus indie rock projektėlis iš Vilniaus. Patinka, kad jie nevengia aštraus sąskambio savajame indie, o ši daina netgi panaši į gerą hituką. Paklausykite.

CryingHorn „Tunisia Theme“

Andriaus Balčiūnas iš Kauno yra 3D amato profas, kuris, kaip supratau dirba prie kompiuterinių žaidimo kūrimo nuo 2007 metų. Bet jo antras ir labai kokybiškas pašaukimas yra muzika. Paklausykite jo noustabų rytietiškos tematikos electro-ethno kūrinį. Super.

Jon Levi „Galaxy in Motion“

Jon Levi apie save jokios info nepateikia, yra aišku tik tiek, kad kūrėjas reziduoja Vilniuje. Tad daugiau neišsiplečian, nekeliant hipotezių, paklausykite jo baleric house (kiek aš gauduosi tuose šokių muzikos stiliuose) stiliaus muzikos.

Lygiailyja „NevaGyva (Ji)“ (Marts LT version)
Alternative stiliaus kūrinys su gitarom ir elektronika. Marts Music ar tiesiog Martyno, Lygiailyja „Neva Gyva (Ji)“ kūrinio perdirbinys, kur gitaras papildo elektronika.

Sarukas „Užu saulę“
Tiesą sakant, man Šaruko, kuris yra grupės „Garbanotas bosistas“ vokalistas, jo solinė kūryba yra žymiai įdomesnė. Tokia nostalgiška, svajinga, švelniai vasariška. Būtent dėl to jo antras kūrinys antrą kartą iš eilės svečiuojasi Kultūrnamio rubrikoje „Lietuviškos giesmės“. Paklausykite.

Photography „On Fire“
Pasakiškai gražus electric-vokalinis kūrinuys nuo dviejų kūrėjų iš Vilniaus, tai – Miglė Morkūnaitė ir Tadas Sugintas. Lengvas, melodingas, šiek tiek jazzy. O vokalas iš vis superinis. Čekinkit.

Glasshous „Home“
Šis trio su Magda MuZa jau svečiavosi „Lietuviškos giesmės“ rubrikoje. Su šiuo kūrinio jie siunčia solidarumo žinutę visam pasauliui su Paryžiuje vykusiais tragiškais įvykiais. Gražus tribute‘as.

Kuli Ft. Mantvis „Honey I’ll Be Waitin’“
Justin Kuli yra iš Vilniaus ir daugiau apie save informacijos nepateikia. Kuli šiame kūrinyje, reik suprast yra prodiuseris, o Mantvis liežuvis burnoje, džk vokalas. Smagus kūrinėlis, paklausykit.

RA „Zveriu Miskas“ (Budrua / Prod)

Ra tai hip-hop prodiuseris iš Vilniaus, kuriantis nuo 2013 metų Gruodžio. Vienintelis hip-hop kūrinys šiame „Lietuviškų giesmių“ numeryje, plius kuo jis man labai patinka, kad nesvaiko madų vyrai, o repuoja Lietuviškai!

IVTKYGYG “AŠ AŠ”

Šie bohemos atstovai yra Kultūrnamio meilės. Jų gyvi šou, vos ne kaip teatras, kur carizma putoja, instrumentų egzotika verčia aikčioti, o nuo pagrindinio vokalisto niekas negali atitraukti akių, nes na velnias žin ką tas psychas sugalvs iškrėsti! Jų dainos kult.lt – visada labai laukiamos, paklausykit ir šios.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LOvF4rXl4UM[/youtube]


Žymos:, , , , , , , , , ,

SUSIJĘ:


Vienas komentaras:


Parašykite komentarą