Patvirtinta! Stadionų ir arenų užkariautojai „Muse“ pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

Roko ir alternatyvios muzikos gerbėjų dievinama, didžiausių pasaulio festivalių scenas sudrebinusi britų grupė „Muse“ pagaliau išpildys savo gerbėjų svajonę Lietuvoje. Birželio 17 dieną „Muse“ pasaulinio turo „Drones World Tour“ koncertas įvyks didžiausioje “Žalgirio” arenoje. Tai bus pirmoji „Muse“ viešnagė mūsų šalyje.

Hitų „Starlight“, „Supermassive Black Hole“, „Hysteria“, „Time Is Running Out“, „Resistance“, „Madness“, „Knights Of Cydonia“ ir daugybės kitų žinomų dainų atlikėjai Lietuvos publikai parodys pirmą kartą per savo karjerą sukurtą „360 laipsnių“ formato šou. Jo metu grupė gros scenoje, įrengtoje arenos centre – žiūrovai galės jos pasirodymą stebėti iš visų pusių.

Kiekvienam naujam turui vis kitokį pritrenkiantį muzikos ir vaizdo spektaklį paruošianti grupė šįkart pranoksta pati save – „Muse“ pasirodymus pasaulio spauda apibūdina kaip „epinius“, „nuostabius“ ir „ambicingus“.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AR6A3dap6MI[/youtube]

„Muse“ daugiau nei dešimtmetį yra viena ryškiausių pasaulio grupių, kurią pakviesti į Lietuvą mus nuolat ragino ir aktyvūs jos gerbėjai Lietuvoje. Džiaugiamės, kad pagaliau galime pranešti apie pirmąjį „Muse“ vizitą į mūsų šalį“, – sako koncerto organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Bilietus į „Muse“ koncertą nuo vasario 22 dienos (pirmadienis)  bus galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

Pasauliniame ture „Muse“ pristato pernai išleistą albumą „Drones“, kuris pasiekė pirmąją vietą Didžiosios Britanijos, JAV ir kitų šalių „topuose“ – iš viso šis įrašas tapo populiariausiu net 23 valstybėse, tarp jų – Prancūzijoje, Japonijoje ir Australijoje. Beje, prestižinėje “Grammy” ceremonijoje, kuri vėlų pirmadienio vakarą įvyko Los Andžele, šis “Muse” darbas pelnė geriausio metų roko albumo apdovanojimą.

[youtube]https://youtu.be/I5sJhSNUkwQ[/youtube]

„Drones World Tour“ gastrolės pernai gegužę prasidėjo Didžiojoje Britanijoje, jų metu grupė jau aplankė didžiausius Europos festivalius (tokius kaip „Roskilde Festival“ Danijoje, „Download“ Didžiojoje Britanijoje, „Pinkpop“ Olandijoje), taip pat – Europos, Azijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos arenas.

„Nesibaigiantis pakilimas, šuoliai nuo vienos viršūnės ant kitos – tai siūlo „Muse“ koncertas, panaudodamas visas įmanomas muzikos ir vaizdo priemones“, – taip grupės pasirodymą apibūdino JAV dienraštis „The New York Times“.

Šį mėnesį „Muse“ pradės naują pasaulinio turo etapą Europoje, kurio metu suplanuoti net šeši koncertai Paryžiuje, keturi pasirodymai didžiojoje Londono „O2” arenoje, šeši – Milano „Mediolanum Forum“. Grupė taip pat koncertuos Vokietijoje, Belgijoje, Airijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Danijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse. Į grupės maršrutą šįkart įtraukta ir Lietuva.

[youtube]https://youtu.be/R6f_7G71p_w[/youtube]

1994-aisiais susibūrusi grupė „Muse“ yra išleidusi septynis albumus, kurie parduoti daugiau nei 17 milijonų egzempliorių tiražu.

Dramatiškas skambesys, drąsūs eksperimentai, unikaliai emocingas dainininko Matto Bellamy vokalas ir neprilygstami pasirodymai grupę iškėlė į aukščiausią populiarumo lygą. Grupės pasiekimai įvertinti penkiais MTV Europos, šešiais „Q“, aštuoniais NME, dviem Britų muzikos apdovanojimais ir 2011-aisiais pelnyta „Grammy“ statulėle už geriausią roko albumą „The Resistance“.

2012-aisiais grupės daina „Survival“ tapo oficialiu Londono olimpinių žaidynių himnu – skambėjo sportininkams žengiant į arenas, prieš medalių įteikimo ceremonijas, ir, žinoma, olimpiados atidaryme bei uždaryme.

Kiekvienas grupės pasirodymas – ryškus teatrališkas šou, kuriam naudojami naujausi scenos, vaizdo ir garso technologijų sprendimai. Nuo milžiniškų ekranų iki gigantiškų antenų, ant balionų virš žiūrovų galvų pakibusių akrobatų ir judančių scenos detalių – „Muse“ gerbėjai jau gerai žino, kad grupės koncertai sukuria didžiulį įspūdį ne tik ausims, bet ir akims. Specialistai atvirai teigia, kad „Muse“ roko koncertų suvokimą pakėlė į naują lygmenį.

2007-aisiais “Muse” tapo pirmąja grupe, į kurios du pasirodymus naujai pastatytame Londono „Wembley“ stadione buvo parduoti visi bilietai. 180 tūkstančių gerbėjų mėgavosi koncertais, kurie vėliau buvo įamžinti albume „HAARP“. Šie pasirodymai kritikų pripažįstami vienais geriausių visų laikų roko muzikos koncertų.

[youtube]https://youtu.be/j8WP7aOD_9Q[/youtube]

Kaip ir ankstesnius „Muse“ darbus, naująjį albumą „Drones“ įkvėpė mokslinė fantastika, technologijos ir neįprastos teorijos – temos, itin dominančios grupės dainininką Mattą Bellamy. Albumo kūriniai pasakoja isorijas apie žmogiškumą žudančius išradimus ir tamsias politikos bei sąžinės kerteles.

Su AC/DC, „Def Leppard“ ir Bryano Adamso prodiuseriu Robertu „Mutt“ Lange’u įrašyto albumo dainos … dieną gyvai skambės Kauno „Žalgirio“ arenoje – kartu su kitais dešimtis tūkstančių rankų pakilti priverčiančiais kūriniais, kuriuos šiose pasaulinėse gastrolėse atlieka „Muse“.

„Muse“ koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst“, sero Eltono Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždžių Mariah Carey ir Janet Jackson pasaulinių gastrolių šou.


Žymos:

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą