Festivalis “Saulėtosios Naktys” kviečia: nuo EKO idėjos iki avangardinių būgnų ir žydiškų orkestrų

Jau ketvirtadienį į Saulėtųjų Naktų sodybą sugužės saulėti žmonės pabūti jaukumo kupiname festivalyje Saulėtosios Naktys – 12 kartą vyksiantį, nekomercinį, idėjinį, buriantį bendraminčius menininkus, muzikantus ir kitus kūrybingus žmones.

Saulėtosios Naktys išsiskiria ilgalaikėmis medinėmis scenomis, rankų darbo ženklais, nuostabiai papuoštomis senovinėmės obelimis, vien gyva muzika, begale veiklų ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Šiemet renginys ypatingą dėmesį skirs ypač opiai ir aktualiai temai – ekologijai. Bus sukurta atskira EKO erdvė, rūšiavimo punktai, festivalyje nebus naudojami vienkartiniai plastikiniai indai, o dekoracijoms naudojamos tik natūralios medžiagos ir antrinės žaliavos.

Festivalyje vyks įvairūs užsiėmimai: joga, mankštos, masažai, paskaitos ir dirbtuvės. Vieni prisėdę po obelim piešia, kiti lipdo ir konstruoja, treti klausosi paskaitos, dar kiti mėgaujasi gyva muzika.

Šiemet renginyje pasirodys Baltasis Kiras, aktorius ir bardas Andrius Kaniava, Rakija Klezmer Orkestar, Gintautas Gascevičius, Afrodelic ir dar daugybė kitų, dar tik augančių grupių, kurias po vyksmo, tikėtina, graibstys ir didieji festivaliai.

Meilė menui, išreikšk save, bendruomeniškas, dovanok sau ir kitiems – čia tik keletas Saulėtųjų principų ir rodyklių, kurių kryptimi festivalis save pozicionuoja.

Rugpjūčio 22-25 dienomis Joniškio-Šiaulių pakelės sodyboje dvyliktą kartą vyks festivalis Saulėtosios Naktys, kuris tavęs neįpareigoja, priima tokį, koks atėjai, bei leidžia būti savimi, mokytis ir mėgautis čia ir dabar.

Daugiau info: http://www.sauletosiosnaktys.lt/


Žymos:,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą