Kultūrnamis

Aura

Kultiškiausi 2019-2020: SPEKTAKLIAI (Top-10)

Autorius: Data: 2021/01/22 Kategorija: Kultiškiausi Peržiūros: 13778

Paskutinis Kultiškiausių topas – spektaklių, kuriame užgriebiami pastarieji du metai, t.y. 2019 ir 2020. Priežastis, manau, aiški – karantinas, o ir 2019 metų šedevrai neturi būti pamiršti to padarinyje.

Skaityti daugiau »

“Auros” šokio teatro spektaklis “Kaunas Zoo”(rež. Birutė Letukaitė): apie gyvą, aistringą ir spalvingą Kauną

Autorius: Data: 2020/02/07 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 5649

Gavau anądien iš Auros šiuolaikinio šokio trupės dvigubą pakvietimą apsilankyti spektaklyje, pavadinimu „Kaunas Zoo“. Ir kaip Ostapas Benderis pasakytų – как отказать?!

Skaityti daugiau »

ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO FESTIVALIS AURA 2014: šeštadienis (2/2 dalis)

Autorius: Data: 2014/10/15 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 2683

Šeštadienis buvo visiškas rokenrolas! Pamenu, praeitamet kai žiūrėjau Afrikos trupių performancus mane jie neįtin nustebino, nors ir patiko. Bet kai lankausi Auros festivalyje jau virš 10 metų ir jau daug visko esu matęs, pamaniau, kad ir Meksika bus kažkas panašaus, t.y. žaidimas natūrfilosofiniais klausimais. Tačiau… Nieko panašaus! Nuo didingo grožio iki be galo šilto vyro […]

Skaityti daugiau »

Šiuolaikinio Šokio Festivalis AURA 2014: penktadienis (1/2 dalis)

Autorius: Data: 2014/10/12 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 2842

Jau ne viename flashbacke – tiek rašydamas djscene.lt portale, tiek kult.lt – kartojau, kad šiuolaikinis šokis yra VISKAS. Tai ir nereali, melomaniško selektyvumo muzika. Ir siurealistinis, spec. efektinis apšvietimas. Ir scenografinių sprendimų šizoidinis triumfas, ir atmosferos mistiškumo apogėjus. O šokis… Baletas, hip-hopas, Jacksonas, gatvės stilius, break-dance – na galima ten pasiimt (jei esi žingeidus) ko tik […]

Skaityti daugiau »

Modernaus Šokio Festivalio AURA 23 startas: šiuolaikinės Afrikos panorama ir lenkiška pergalė

Autorius: Data: 2013/09/19 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 3404

“Jūs iš žiniasklaidos ar iš kulto?” – taip manęs paklausė mergaitė išduodanti akreditacinius leidimus. Damn, visgi teko prisipažint, kad nesu iš žiniasklaidos ir damn, I like it! Pasiimu geltoną kartonėlį, gaunu paplekšnojimą per petį nuo Gintarės ir su tėvelioku neriam į vakaro magijos sūkurį.

Skaityti daugiau »

Festivalis “Naujasis Baltijos šokis ‘12”: nuo alpinizmo ant ŠMC fasado iki folktronicos latviškai

Autorius: Data: 2012/04/29 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 3981

Jei jums patiko performancai „Diverse Universe“ renginyje, jei vaikštot į tokio tipo koncertus kaip „Paralelinės Dimensijos“, jei domitės šiuolaikiniu menu, jo naujausiomis tendencijomis ir netgi slapčia mėgstate šokių muzikos karalių Michaelą Jacksoną – „Naujasis Baltijos Šokis“ yra tas festivalis, kurį privalote (ap)lankyti šią savaitę. Visus šiuos elementus – darnioje vienumoje arba estetiškai atskirai – galėsite išvysti savo žingeidžiomis akimis Vilniuje, Gegužės 2-9 dienomis.

Skaityti daugiau »