Kultūrnamis

european tour

Nick Cave su „The Bad Seeds“ išleidžia stirpiai lauktą albumą

Autorius: Data: 2012/12/05 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 4251

Pamatęs net’e, kad sąjunga Nick Cave ir The Bad Seeds ruošia naują albumą – smagiai treptelėjau kojele. Jau „Grinderman“ projektas buvo jei ne šedevras, tai tikrai smagus taškalas, o tai kas tada laukia senai gerai chebrai vėl kartu sulindus po vienu stogu (t.y. įrašų studija)?

Skaityti daugiau »

„Cradle Of Filth“ koncertas Rygoje: atkaltas, atžviegtas ir be vaiduoklių rūke

Autorius: Data: 2012/11/20 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 5621

O prieš tai klube „Melnā Piektdiena“ grojo trys grupės. Pats klubas paliko jaukaus įspūdį. Tiek tūlikai buvo su šikpopierium, tiek pasėdėt ant minkštasuolių buvo (šalia, heh, vietinių merginų), tiek barmenai draugiški (arbatos įpylė už juokingą kainą), tiek interjeras apie kurio gerumą tingiu pasakot. Bazuojasi ta vieta a la Vilnietiškuose Naujininkuose, su aplink jį esančiais apleistais industriniais pastatais (loftais, […]

Skaityti daugiau »

Roger Waters „The Wall Live” 2013 metais grįžta į Europą

Autorius: Data: 2012/11/13 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 3983

Jei sužinoti grupės „Depeche Mode“ ateinančių metų Europos turo detales buvo tarsi savotiškas formalumas, bet tai ką aš „visiškai netyčia“ pamačiau ant kult.lt fcb naujienų srauto vakar – stačiai išvertė iš koto. Rogeris Watersas visgi nepatingėjo ir nesuabejojo grįžti į krizės purtomą Europą statyt bei griauti „Sienos“. Dar kartą.

Skaityti daugiau »

„Depeche Mode“ atėjo, pažvengė, išėjo ir visi apakę, nes visiems gerai

Autorius: Data: 2012/10/24 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 4941

Tai pagaliau įvyko. Ne, koncertas dar bus už daugiau nei pusės metų, bet esmė ta, kad šiandien nesenstantys tėčiai, meilės mieste, laisvu bazaru dėstė apie… future plans – taip galima pavadinti „Depeche Mode“ spaudos konferenciją surengtą Paryžiuje.

Skaityti daugiau »