Kultiniai renginiai

Vilniaus dokumentinių filmų festivalis

Įsibėgėjant rudeniui dokumentinio kino mėgėjų keliai ves į „Skalvijos“ kino centrą. Rugsėjo 24–spalio 4 dienomis čia tradiciškai vyks 17-asis Tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis (VDFF).

Daugiau info »

Šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ | Vilnius

Rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto literatūrinės klasikos šedevras atgyja judesio pasakojimu: valstybinis ansamblis „Lietuva“ pristato modernų šokio spektaklį „Dėdės ir dėdienės“.

Daugiau info »

OldSchool FIST Festival

Atkursime tai, kas būdavo įprasta 1986-89 metais!!! Dalyvauja: „Ramybės Skveras“ /Kėdainiai/, „Stresas“ /Šiauliai/, „Audronaša“ /Jonava/, Vitalis Kairiūkštis su komanda S.M.K., „svaras 409“ /Alytus/.

Daugiau info »

Alina Orlova | MUTABOR vinilinės plokštelės pristatymas

Nuo kultinio Alinos Orlovos antrojo albumo „Mutabor“ pasirodymo praėjo 10 metų. Ir štai – šio simbolinio jubiliejaus proga albumas perleidžiamas vinilo formatu!

Daugiau info »

PLAID Live AV

Garsiosios įrašų kompanijos „WARP Records“ globojami „Plaid“ atveža į Lietuvą savo naujausią audiovizualinį pasirodymą, tai bus vienintelis garsiojo dueto koncertas Baltijos šalyse.

Daugiau info »

КИНО

Programos pagrindas yra tikrasis Viktoro Tsoi balsas, suskaitmenintas iš originalių daugiakanalių „Kino“ įrašų. Grupę sudaro du originalūs skirtingų metų grupės bosininkai Aleksandras Titovas ir Igoris Tikhomirovas bei nuolatinis gitaristas Jurijus Kasparjanas.

Daugiau info »

MANGO 20-mečio koncertas | Vilnius

Jūsų laukia geriausios visų laikų dainos, specialiai šiam šou sukurta choreografija ir vaizdo projekcijos, susitikimas su pirmojo grupės sąstato nare Viktorija.

Daugiau info »

Terry Riley kartu su G. Riley

Po penkerių metų į Vilnių sugrįžta JAV minimalizmo legenda, vienas pačių žymiausių dabarties muzikos kūrėjų Terry Riley.

Daugiau info »

SIELA │ 30 │ Jubiliejinis koncertas

Šiais metais švenčiamą išdidžią sukaktį „Siela“ įprasmins įspūdingu koncertu Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kuris įvyks laikantis tradicijų – lapkričio 13-ąją. Kaip tik tokią dieną grupė šventė ir savo 20-metį.

Daugiau info »

Muzikinis spektaklis „Mažvydas“ | Šiauliai

Unikalus muzikinis spektaklis „Mažvydas“, jungiantis istoriją ir poeziją, realius faktus ir kūrybos laisvę, pasakoja apie pirmosios lietuviškos knygos – „Katekizmo“ – gimimą, jos autorių Martyną Mažvydą, jo dramatišką ir sudėtingą gyvenimą, apie lietuvybės sklaidos sąlygas, iššūkius ir realybę XVI amžiuje, didelių politinių ir religinių permainų fone.

Daugiau info »