Kultiniai renginiai

Brian Adams

Neįtikėtina, bet faktas! Garsiausias Kanados roko ambasadorius Bryanas Adamsas grįžta į Kauną, kur gegužės 4 d. „Žalgirio“ arenoje pristatys naujausią albumą „Get Up“ bei žinomiausius savo kūrinius. Koncertas yra įtrauktas į pasaulinį dainininko turą, prasidėjusį dar pernai Australijoje ir besitęsiantį kelerius metus.

Daugiau info »

Kamanių šilelis. 7 metų gimtadienio koncertas

mistiškas, mitinis, amžinas skaičius – 7. tiek metų kamanių šilelis jau groja jums. prieš septynerius metus Kamilė ir Mantas pirmąjį kartą koncertavo Drambliuose, tad šia proga kiekvienais metais žymime ūgtelėjimą. O juk dar ir motinos diena! labai norim susitikti su jumis ir atšvęsti šias dvi gražias šventes. Ruošiamės skrydžiui jau dabar, lai dūzgia širdyse, kvieskit […]

Daugiau info »

Iron Maiden + Killswitch Engage Taline

IŠPARDUOTA: Gegužės 26, Saku, Taline, legendinės metalo muzikos grupės Iron Maiden naujojo pasaulinio turo atidarymo koncertas. Kaip ypatingas svečias, sceną apšlifuos viena iš pasaulyje žinomiausių metalcore grupių „Killswitch Engage“.

Daugiau info »

Deep Purple Long Goodbye Tour

Paskutinė galimybė išvysti gyvai hard rock muzikos mohikanus.

Daugiau info »

King Crimson – Uncertain Times European Tour 2018

King Crimson – anglų muzikos grupė, 1969 metais įkurta gitaristo Roberto Fripo ir būgnininko Maiklo Gailso. Grupė įprastai apibūdinama kaip progresyviojo roko atstovė, tačiau jos kūryboje taip pat galima atpažinti įvairių stilių, tokių kaip džiazas, sunkusis metalas, psichodelinis rokas. Jų kūryba smarkiai paveikė daugelį vėliau formavusiujusių muzikos stilių ir atlikėjų. King Crimson plačiausiai žinoma dėl 1969 m. išleisto pirmo albumo „In the Court of the Crimson King“. […]

Daugiau info »

Castle Party 2018

Gotic / darkwave festivalis Lenkijoje, kuriame dalyvaus Mano Juodoji Sesuo!

Daugiau info »

Guns N’ Roses: Not In This Lifetime Tour

Karščiausia penktadienio muzikos pasaulio naujiena tapo roko grupės „Guns N‘Roses“ pranešimas apie kitais metais įvyksiančius koncertus. Rokeriai paskelbė, kad didžiulės sėkmės sulaukusios gastrolės „Not In This Lifetime“ tęsis ir 2018-aisiais. „Guns N‘Roses“ oficialiai patvirtino, kad kitąmet surengs 13 koncertų ir pirmąkart koncertuos Estijoje. Vienintelis koncertas Baltijos šalyse įvyks liepos 16 d. Talino dainų slėnyje. Prognozuojama, kad tai bus didžiausias kitų metų koncertas Baltijos šalyse.

Daugiau info »

Midsummer Vilnius: Andrius Mamontovas su orkestru

MIDSUMMER VILNIUS’18 – ATIDARYMO RENGINYS: Liepos 16 d. atidarymo renginio metu gerą toną užduos išskirtinis pasirodymas, išlauktas ir subrandintas: pirmą kartą vienas žinomiausių Lietuvos muzikantų Andrius Mamontovas į klausytojų širdis kreipsis kitokiame amplua – kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu Modesto Pitrėno.

Daugiau info »

A – ha – Electric Summer

Kadangi 16-tą dieną vyks ir Guns’sRoses ir AM „Šiaurės Naktis. Pusė penkių“ (iš kurių teks rinktis), tai geriusia išeitis a-ha fanui, kad juos išvysti – vykti pas braliukus 17-tą dieną!

Daugiau info »

Roger Waters US+THEM

Oficialiai patvirtinta, vienas geriausių roko muzikos istorijoje kompozitorių ir atlikėjų, grupės „Pink Floyd“ legenda, Roger Waters pirmą kartą surengs koncertą mūsų šalyje. Legendinio roko muzikanto pasaulinių gastrolių „Us + Them“ koncertas įvyks kitų metų rugpjūčio 26 d. Kaune. Žalgirio arenavyksiantis pasirodymas pretenduoja tapti visų laikų didžiausiu uždarų erdvių koncertu Lietuvoje.

Daugiau info »