Industrial muzikos festivalis “Nordic Audio Modern” grįžta

Industrial muzikos leidykla ir renginių organizatoriai „Autarkeia“ su direktoriumi Lashisha priešakyje, grąžina tai ko turbūt daug kas laukė kaip skolos, kurios jau nebesitikėta. Prieš 2 metus atgijo Industrial festivalis „ICETODIRON“, su ant „Mulen Ružo“ scenos lipusiais tokiais ekstremalais, kaip „Death Squad aka mk9“ iš JAV, „con-dom“ iš UK, bei Švedais „Alfarmania“, Kristian Ollson.

Gi štai dabar su trenksmu grįžta dar vienas legendinės serijos renginys – „Nordic Audio Modern“. Jis vyks net dvi dienas, t.y. Gegužės 11 ir 12 dienomis (penktadienis, šeštadienis). O gros jame tokios Industrial super žvaigždės kaip dark ambient archangelai „INADE“ ir „Herbst 9“. Taipogi šiurpins projektai „Land:Fire“, „Ex.Order“, „Circular“, „Fjerlnys“. Visi jie – iš Vokietijos.

Be jų, puikią atmosferą renginyje palaikys ir ekipažas iš Švedijos. Neperseniausiai naują albumą, pavadinimu „Amygdala“ išleidęs Lina Baby Doll, geriausiai žinomas kaip „Deutsch Nepal“. Bei power electronščikas „Survival Unit“, kuris be šio dar turi 5 projektus. Žinoma nepamiršti ir kokybiškus garsus skleidžiantys Lietuviai – „Oro! Oro!”, bei gana naujas projektas “Maldur Atai”.

Kol kas info tiek. Neabejoju, kad jos bus daugiau. O kol kas dar yra žinoma, kad renginys vyks „Lofte“ ir jo kaina abiems dienoms bus 60 litų.

„Nordic Audio Modern“ tai tamsios elektroninės muzikos festivalis, startavęs 2004-tais metais ir per savo gyvavimą melomanams parodęs tokias Industrial žvaigždes kaip „Troum“, „Karjalan Sissit“, „Megaptera“, „Protagonist“, „Desiderii Marginis“, AIT!” ir kt.


Žymos:, , , , , , ,

SUSIJĘ:


5 komentarai:


Parašykite komentarą