Besiruošiantiems į “Nordic Audio Modern 2012”: line-up’as ir visa kita

Visus tuos, kuriuos pavasarinė saulė akina per skaudžiai, o dangaus mėlynė nuteikia šiurpiai – savaitgalį (Gegužės 11 ir 12 dienomis) į klubą „Loftas“ kvies tamsi muzika. Leidykla ir organizacija „Autarkeia“ net po penkerių metų pertraukos vėl organizuoja festivalį „Nordic Audio Modern“. Šiame dviejų dienų industrial muzikos renginyje koncertuos tokios požeminio pasaulio žvaigždės kaip „Inade“ ir „Herbst 9“ iš Vokietijos, „Deutsch Nepal“ ir „Survival Unit“ iš Švedijos, bei… likęs sąrašas pakankamai ilgas.

Visą jį galima rasti specialioje festivalio internetinėje svetainėje (su projektų aprašymais), bet informacinis srautas tuo nesibaigia. Pastarųjų dienų naujiena – prie 11 projektų prisijungė ir 12-tas, tai – Trepaneringsritualen iš Švedijos. Šis pakankamai jaunas atlikėjas savo ritual / death industrial pasirodymu žada uždaryti festivalį šeštadienio naktį.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w9YlJ1NGrOc[/youtube]

Kas kiti ir kada pasirodys renginyje? Pasakoja Lashisha: „Renginio line-up’as yra komplikuotas dalykas. Aš tiksliai šiandien dar jo nežinau. Gali būti kad atlikėjai jį patys koreguos, o jie atskrenda renginio dieną (šypsosi). Žinau tik, kad penktadieny bus „Oro! Oro!“ ir „LOKI FOUNDATION“ projektai. Pirmas vakaras bus labai lengva, svajinga muzika. Jokio brutalo. Ir dauguma vietų bus sėdimos, nes išstovėti 6 ambient projektus yra labai sunku.“

Taigi penktadienio vakaras bus skirtas išskirtinai Vokiškai kokybei. „Loki Foundation“ leiblas tąnakt švęs savo veiklos 20 metų jubiliejų ir pristatys atlikėjus, kurie labiausiai garsino šią leidyklą industrialmuzikos pasaulyje. Vakarą apie 21:00 įšildys Lietuviškos scenos atstovas „Oro! Oro!”, o toliau seka, pagal Lashishos planą, turėtų būti tokia:

CIRCULAR [Vokietija]

FJERNLYS [Vokietija]

HERBST 9 [Vokietija]

INADE [Vokietija]

LAND:FIRE [Vokietija]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yURjvPOhmRg[/youtube]

Taigi, tie kas laukia „Inade“ ir „Herbst 9“ tamsaus ambiento seansų, tiems penktadienis – jų diena. Šeštadienis gi priklausys „Autarkeia’os“ vienai iš mėgstamiausių šalių – Švedijai. Tąvakar ant scenos kops tiek „Deutsch Nepal“, tiek „Survival Unit“. Garso takelį šiems atlikėjams iki scenos nuties T.Ė.T.Ės pjūklais ginkluoti „Maldur Atai“, bei vokietis „Ex. Order“. Likusi linija išrikiuota bus taip:

DEUTSCH NEPAL [Švedija]

IN SLAUGHTER NATIVES [Švedija]

SURVIVAL UNIT [Švedija],

TREPANERINGSRITUALEN [švedija]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1M9eV-3DPhw[/youtube]

Abi dienas „Loftas“ duris atrakins 20:00, o gyva muzika jame suskambės apie 21:00. 6 projektai kiekvienas gros iki valandos, tad ir renginys truks iki 6 valandų. Kaina ABIEMS dienoms 60 litų. Bilietų atskiroms dienoms kasoje nebus.


Žymos:, , , , , , , , , ,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą