„Neteisėtai padaryti“ Brodvėjuje: smagiausias pastarųjų metų koncertas

Bachūrėlius „Neteisėtai padaryti“ viena akim žinau gana senai, mat visgi jų įvaizdis išskirtinis: frakai, grimas, teatrališkumas. Bet rimčiau gilintis pradėjau po M.A.M.A. apdovanojimų, kur jie surengė iš ties įspūdingą pasirodymą su inscenizuotomis muštynėmis. Tada, tiesą sakant, pirmą kartą normaliau išgirdau juos ir tiek tos vienos dainos atlikimas, tiek jos tekstas, bei grimasa privertė lūpas kramsnoti bekrizenant. Ir kadangi meno bei tamsios elektroninės muzikos festivalio „Speigas“ gyva muzikinė programa žadėjo startuoti apie 11-tą, tai pre-partis logiškas – Brodvėjuje!

Šou kaip visada (ne)mandagiai vėlavo (ko pasėkoje, dėl „Speigo“ ne teko pamatyti antrosios koncerto dalies) – prasidėjo apie 10 valandą, bet itin sportiškai. „Neteisėtai padaryti“ komandos narius į sceną kvietė ne bet kas, o pats Nerijus Kesminas, pristatydamas juos žodžiais panašiais į „saugų linijos šiais komandai pavydėtų bet koks klubas visame pasaulyje“. Koncertas buvo pradėtas berods gabalu tokiu pačiu kaip ir dream teamo pavadinimas – „Neteisėtai padaryti“.

10960353_10153087893697068_8387872109872610171_o

Kadangi prieš šou sujutubinau ŠĮ, profesionaliai nufilmuotą, jų itin rimtą koncertą „Tamsta“ klube, tai atpažinau ne vieną vėliau skambėjusį kūrinį – „Repas“, „Pantomima“, „Galvotas“ ir t.t. Bet tos kompozicijos, kurių neatpažinau, nesukliudė judinti galvos į taktą ar pakilnoti rankas į viršų, mat vyrukai jie padaryti tėvų kaip itin rimti bajeristai ir išjudindavo publiką automatiškai (kad ir kokia ji „Brodvėjuje“ romi buvo).

Grupės go-go šokėjas ir vokalistas Šarūnas Aukštas Plonas flirtavo ne tik su moterimis, bet ir mergaitėmis, bei vyrais. Kibino jis ir studentes, mat pasveikino vieną iš jų su gimtadieniu, padovanodamas grupės kompaktą praktiškai už dyką – 5 eurus. Lazdavojosi iš savęs, kad gros tik per vieną dainą viso koncerto metu su barškučiu. Žodžiu, kaip galėjote suprasti – geros nuotaikos mikroklimatas tiesiog pleveno ore, nors, kaip minėjau, mošingo deja nebuvo.

 10835091_10153087894692068_7251821816836050013_o

Publikos būta pačios įvairiausios. Nuo pačiame gale sėdėjusių kam per 40-50 solidžių ponų ir ponių iki pačiame priekyje vos ne visas dainas atmintinai dainavusių jauniklių. Zulino per kelius ir vos lakstyti išmokę vaikiokai. Taigi galima susidaryti įspūdį, kad „Neteisėtai padaryti“ tai grupė visai šeimai. Ir iš ties tai buvo vienas smagiausių (jei ne pats smagiausias) koncertas regėtas per pastaruosius kelis metus. Žiauriai charizmatiški šutkoriai tie „Neteisėtai padaryti“, dainų draivas užvedantis, o atmosferą išjudinti jie, manau, sugebėtų ir kapinėse. Tad į kitą jų koncertą – būtinai!


Žymos:,

SUSIJĘ:


Vienas komentaras:

  1. Fantastiška grupė, sukurianti atmosferą, kurios nesugeba sukurti niekas kitas 🙂 Dabar tik laukiam naujų jų dainų 🙂


Parašykite komentarą