Lietuviškos giesmės #7: Freaks On Floor, Tamsaule, Umiko, The Sneekers, Beissoul & Einius

Jau tampa tradicija, kad kas dvi savaites kult.lt pateikia naujausius, rinktinius ir įdomiausius Lietuvos kūrėjų muzikinius vaisius. Pasimėgaukite šį šeštadenio rytą tuo ir vėl!

Freaks On Floor “War Is Over”

Šitie rokeriai man yra šiek tiek įtartini. Kažką atrodo primena, kažką primeta, kažką bando. Lieka amžinai perspektyvūs, bet deja atrodo ne daugiau (nors, kad stengias tai nenuneigsi). Grojo jie kaip kokie “U2” prie iDeal pardės, o štai dabar sumeistravo gabalą su elektronščiku Leon Somov. Kas iš to gaunas – galite paklausyti. Visai baika.

Tamsaule „Negaliu Prisimint“

Tai (ko gero) prodiuserė iš Kauno kurios vardas yra Eglė, o pavardė Gelažiūtė. Nepažystu jos, bet už šią dainą norėčiau duoti jai bučkį. Palinkėkite man sėkmės, o jai – to pačio muzikinėje padangėje.

Umiko (little bird) „Konfucius“

Na, o ši mergina yra mano sena favoritė. Vos ką išleidžia – iškart automatiškai eina ant repyto jos gabalas kokius 2-5 kartus iš eilės. O čia žiūrėk dar ir vaikinas su gitara dainai pakinkytas. Iš vis be benkių minučių betarpiškai gražu.

The Sneekers „In The Movie“

The Sneekers tai be penkiolikos minčių Lietuviškieji „Daft Punk“, tik kad be šalmų ir deja tai jau nebe duetas, nes vienas iš Snykerių pradėjo vystyti solo veiklą Londone (Karolis), o kitas (Evaldas) su Lietuvoje nagingais bičiuliais tęsia projektą. Rezultatas štai yra žemiau.

Beissoul & Einius „Chamillion“

Šitų klasiokų atžvilgiu visad buvau skeptiškas, nors Beissoul iš ties įdomus Jacksonas. Dalyvavo jis Eurovizijos atrankoje, kaip žinoma ir nori būt juodaodžiu – kas atsispindi jo dainavimo manieroje. O Einiaus iš vis nepažystu. TAČIAU VIENOK paklausykit gabalą žemiau. Atmosferinis, kabinantis, gyvas.


Žymos:, , , ,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą