Lietuviškos giesmės #9: ko gero daugeliui negirdėti, bet labai kokybiški LT muzikos atlikėjai (5 kūrniai)

Pastarųjų dviejų savačių įdomiausi Lietuviškos muzikos kūriniai. Šį kart pažvelgta buvo į LT muzikos pasiūlą įdomiau ir siūlau jums susipažinti su, kai kam gal pirmą kartą girdimais atlikėjais. Ir visi jis savaip nuostabūs! Čekinkit!

1. Sarukas “Dega miškai”

ŠARUKAS. Jis yra iš Vilniaus ir groja bei dainuoja tokioje grupėje „Garbanotas bosistas“. Jo solinio projekto muzika – labai įdomi. Jauki, nostalgiška, lengva, atmosferiška, lyriška. Ištisas komplektas epitetų. Tad patys paklausykit jo nuostabaus kūrinėlio „Dega miškai“.

2. Sillycut “Slow City”

Duetas “Sillycut”, kurį sudaro vokalistė Berta Timinskaitė ir prodiuseris Artiomas Penkevičius, savo gana išsamų ir gana ilgą aprašymą baigia tokia eilute apie savo muziką: “Sillycut” muzika yra šokiams ir gerai nuotaikai bei šiukštu jokiems pasišnekėjimams jai begrojant!” Dar verta pažymėti, kad jų pirma daina „Endless“ pasiekė „ZIP FM“ dainų top-5tuką ir išsilaikė ten net 4 savaites. Tad pačekinkit ir šią vokalinę lengvo DNB dainą.

3. Vėjopatis “Anafieldas” (Ersha remix)

Vėjopatis tai atlikėjas kuris kryžmina elektroninę muziką su Lietuviškuoju folkloru. Gi Ersha tamsios elektroninės muzikos kūrėjas. Kas iš viso to gaunasi? Ogi puikus derinys. Nuostabaus gabalo, nuostabus remiksas. Paklausykite.

4. Mp3 Beats “Taboo (for sale)”

Povilas Ramoška tai pianistas, kuris groja pianinu jau net 18 metų, bei yra baigęs muzikos kompozicijos ir technologijos studijas UK. Ten pat jis dabar ir reziduoja bei kuria Hip-hop muzikos instrumentalus, garso takelius filmams ir pan. Nuostabus jo kūrybos pavyzdys štai yra žemiau. Susipažinkite.

5. Budrua’ “Black Diamond (Sold)”

Visiškai jokios info apie šį atlikėją nepavyko rasti. Tik tiek aišku kad jo vardas yra Domas Budriūnas ir gyvena jis tremtyje – Londone. Kuria jis ir downtempo, ir dubstep, instrumentnį hip-hopą, ir dar daugiau. Žemiau esants kūrinėlis – šviežiausias šio kompozitoriaus darbelis.


Žymos:, , , , ,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą