„Loftas Fest“ scenoje šį rugsėjį pasirodys berlyniečiai – „Modeselektor“

Šį rudenį Vilnių sudrebins urbanistinis muzikos ir menų miesto festivalis „Loftas Fest’19“. Rugsėjo 13-14d., renginys nukels į dvi neužmirštamas paras, kur pasirodys berlyniečių elektroninės muzikos prodiuserių bei didžėjų duetas – „Modeselektor“.

Modeselektor“ elektroninės muzikos sceną formuoti pradėjo nuo 2000-ųjų pradžios. Grupės nariai Sebastian Szary ir Gernot Bronsert Berlyne susitiko dešimtojo dešimtmečio pradžioje ir kaip patys sako – visur Vokietijoje ir ypač rytinėje jos dalyje buvo daug chaoso ir anarchijos.

Elektroninės muzikos kūrėjas S.Szary grodavo nelegaliuose acid house vakarėliuose, kur vėliau prie jo prisijungė G.Bronsert ir kartu pradėjo kurti naujosios kartos muziką. 1996 metais didžėjų duetas groti pradėjo po „Modeselektor“ vardu.

Dėl energijos pripildytų gyvų pasirodymų ir skoningai tarpusavyje miksuojamų žanrų, grupė įgijo tarptautinį pripažinimą didžiausiuose muzikos festivaliuose bei ne kartą vienoje scenoje grojo kartu su „Radiohead“, „Björk“, „Miss Kittin“, „Boys Noize“, Paul Kalkbrenner ir daugeliu kitų.

Taip pat grupė turėjo ir kitą itin sėkmingą projektą – „Moderat“, kurį 2002 metais subūrė kartu su vokiečių elektroninės muzikos kūrėju „Apparat“.

Bilietai į vienintelį miesto festivalį „Loftas Fest’19“ prekyboje pasirodys kitą pirmadienį, balandžio 1-ąją. Tad visi gyvos muzikos ir elektronikos gerbėjai, meno mylėtojai, mados sekėjai, studentai ar jaunos šeimos, turistai ar miesto svečiai, norintys įsigyti išankstinius pigesnius bilietus ir sužinoti pirmasias naujienas yra kviečiami registruotis festivalio naujienlaiškiui.

Registracija vyksta čia: www.menufabrikas.lt/loftas-fest

Tarptautinis meno ir muzikos festivalis „Loftas Fest’19“ jau šį rudenį, rugsėjo 13-14d.


Žymos:, ,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą