Kultūrnamis

loftas fest

Loftas Fest’19 | šeštadienis: meditacija, menas ir roko anarchija

Autorius: Data: 2019/09/18 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 4711

Šeštadienį ir oras, ir programa buvo kur kas artimesni mano kūnui, tad palikęs reivą reiveriams, po Manchester United sužiūrėtos pergalės, apie 20 val. pasinėriau į rock‘n‘rollo džiungles.

Skaityti daugiau »

Miesto festivalis „Loftas Fest“ pristato šių metų programą

Autorius: Data: 2019/09/05 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 3277

Rinktinės muzikos iš šiuolaikinio meno festivalis „Loftas Fest“ jau aštuntą kartą sostinės Naujamiestyje esančią buvusių gamyklų teritoriją pavers muzikos ir kultūros traukos centru.

Skaityti daugiau »

„Loftas Fest“ pristato grupę „Shame“ – progresyviausius D. Britanijos post-punk rokerius

Autorius: Data: 2019/04/16 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 4288

Muzikos ir menų festivalio „Loftas Fest’19“ organizatoriai jau paskelbė penktadienio atlikėjus „Modeselektor“, dabar pristato šeštadienio žvaigždes – alternatyvaus roko grupę iš D. Britanijos – „Shame“.

Skaityti daugiau »

„Loftas Fest“ scenoje šį rugsėjį pasirodys berlyniečiai – „Modeselektor“

Autorius: Data: 2019/03/28 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 3311

Šį rudenį Vilnių sudrebins urbanistinis muzikos ir menų miesto festivalis „Loftas Fest’19“. Rugsėjo 13-14d., renginys nukels į dvi neužmirštamas paras, kur pasirodys berlyniečių elektroninės muzikos prodiuserių bei didžėjų duetas – „Modeselektor“.

Skaityti daugiau »

LOFTAS FEST 2014: vilkas vilkui yra tusovčikas

Autorius: Data: 2014/09/05 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 3821

19:15. Siauroje gatvėje atbulomis manevruoja „Toi toi“ tualetų prikrautas sunkvežimis, zuja savanoriai, dažomi kartono lakštai, vienur baigiamos, o kitur tik pradedamos statyti palapinės. Giliai įkvėpiu gaivaus Naujamiesčio oro, – ach, tas bruzdesys prieš audrą. Būkit pasveikinti, kalba trečiasis LOFTO festivalis! Šį Vilniuje vykstantį festivalį taikydavausi aplankyti dar nuo pat gūdžiųjų 2012, ale vis nesigaudavo. Tad […]

Skaityti daugiau »

Kultiškiausi 2013-tais: KONCERTAI (top-13)

Autorius: Data: 2014/01/01 Kategorija: Atsiliepimai, Kultiškiausi Peržiūros: 17990

Be galo geri metai buvo… Dėl koncertų, pasirodymų, festivalių ir šiaip reivas snigo tiesiog kaip saldainiais! Ta proga lendam iš top-10 rėmo ir simboliškai jūsų dėmesiui – 13 renginių, kurie šiais metais buvo šokliausi, trankiausi, šilčiausi ir, aišku, beprotiškiausi geriausia šio žodžio prasme.

Skaityti daugiau »

LOFTAS FEST’13: lauksim pakartojimo kitamet

Autorius: Data: 2013/06/07 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 3872

Hipsterynas. Atmosfera. Spalvos. Muzika. Betonas. – štai tokie raktiniai žodžiai iškrito man, per kelias sekundes akimirkai grįžus atgal. Praeitamet šitame festivalyje kažkodėl nebuvau, o užpraitamet atrodo jis dar nevyko. Tačiau žiū gi “múm”, žiū gi Chinawoman, žiū gi kiti spalvingi atlikėjai tiek iš užsienio, tiek iš Lietuvos. Ir dvejota nebuvo nė akimirkos kur aš pasitiksiu […]

Skaityti daugiau »

Orvar (“múm”): “múm” gimė kaip duetas, ir visi pirmieji grupės leidiniai yra kaip dueto kūryba.”

Autorius: Data: 2013/05/29 Kategorija: Interviu Peržiūros: 4802

Orvaras (nerašysiu jo pilno vardo, kad liežuvio nenusilaužtumėt) yra vienas iš dviejų esminių grupės narių, kuri koncertuos šį savaitgalį mieste, bet po atviru dangumi festivalyje “Loftas Fest”. Ta grupė tai – “múm” ir pasirodys jie sekmadienio vakarą, galima sakyti vainikuodami jį (po jų ant scenos užsilips turbo pana iš JAV Kelis).

Skaityti daugiau »