Lietuviškos giesmės #5: Condor Avenue, Aja & Jovis, Markas Palubenka, Garbanotas Bosistas, Leaded by Two

Penki pastaruoju metu į eterį išėję Lietuvių atlikėjų kūriniai, kurie yra ir puikūs, ir gražūs, ir užvedantys, ir tuo pačiu užliūliuojantys. Tai ko reikia gražiam bei ilgam sekmadienio rytui.

Condor Avenue „Let’s Take A Walk“

Fantastiškai gražus kūrinys. Tai labai neseniai, 2013-tais susiformavęs bandas iš Vilniaus, kurie groja indie rocką. Ir va toks indie man patinka – melodingas, jausmingas, švarus, be visokių madingų išsikalinėjimų su elektra ar pan. Girdisi čia ir labai tinkanti pianino partija, kas dar prideda kūriniui dramatiško lyriškumo. Reiks varyt į jų sekantį koncertą.

Aja & Jovis „Ways To Happiness“

Jau ne pirmą kartą šis duetas svečiuojasi kult.lt rubrikoje „Lietuviškos giesmės“. Ne veltui, nes ir šis kūrinys yra virš visko. Labai jauku, šilta ir gaivu. Gaila, bet atrodo kol kas duetas nekoncertuoja, bet reikia tikėtis, kad ta diena ne už kalnų. Kokiame nors vasaros festivalyje, kur nors chillo scenykėje juos būtų smagu paklausyti atsigulus ant samanų ar žolytės.

Markas Palubenka „A Woman of Stone“

Gana mažai dabar girdisi kažko griausmingo iš Marko Pė. Bet sklinda kalbos apie tuoj pasirodysiantį naują albumą. Prieš du mėnesius į eterį buvo paleistas „I Am a Moment“, kuris gana smarkiai skyrėsi skambesiu, lyginant su debiutinio disko gabalais. „A Women of Stone“ giminingas jam, tad tai tik dar labiau intriguoja naujojo albumo belaukiant.

Garbanotas Bosistas „Places, Planes And Trains“

Man viena yra neaišku, kodėl ši puiki grupelė yra pasivadinusi Lietuviškai, bet dainos pas juos yra anglakalbės. Šiaip ar taip groja ir dainuoja jie labai gražiai.

Leaded by Two „You and Me”

2011-tais metais susikūrės Godos Sasnaukaitės ir Jokūbo Tulabos duetas iš Vilniaus sako, kad tingi pasakoti apie save. Na, ir gerai, tegul už juos kalba jų muzika. Dar vienas pavasario šiluma (ar netgi vasara) alsuojantis kūrinėlis.


Žymos:, , , , ,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą